Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ale je to strašně divný, člověk by to pochopil když by bylo málo aut na srazu třeba, ale vzhledem k počasí to zas tak málo aut nebylo. Jako asi bych to tady psát neměl jo, ale na konkurenčim VW-clubu to jede pořád. Tam se člověk dozvídá o úpravách, protože už začíná počásko na plánování úprav přes zimu. Ale tady prostě nic.

Odkaz ke komentáři

Robí - myslim ze vwc je hodne jinde, ale taky to vem tak ze to je pro vsehny vw ale tohle je octavia club, coz je svym zpusobem nevyhoda...ale taky to tam frcelo par let zpatky nehoraznym zpusobem a taky to klesa jen v tom poctu lidi to novym treba ani neprijde [emoji4][emoji1365]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Myš: nevim co bereš před pár lety, já na vwc jsem skoro 5 let registrovanej a zatím jsem pořád spokojenej. Jako ano tady to je zaměřené hlavně na octy, ale je tu hodně lidí co přesedlalo na jiné modely a pořád tu jsou a baví je to. Mají tu přátelé a píšou rady i o jiných typech. To tady je fajn, ale celkově to nějak vázne no. Třeba i slev bylo dřív víc, byly tu licence na vagy atd a to už není a nikdo neobnovuje.

 

Odkaz ke komentáři

Tak se koukni jak tam jsem dlouho ja a to uz menili i server ci co a pak tam vsichni vo jsme tam dyl mame stejnej datum, takze frcel tam i ten chat, pracovni doba ztravena s ostatnima na nem atak, ale joo porad to funguje oproti oc [emoji1365]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

no kdyz my nebude plakat miminko tak jo :) cekame v prosinci prirastek a snad se nauci chodit do Zamberku :D
jo hezka octavia, byl jsem i s Pepom alias surfmanem ale po mesici se pokazila a zistilo se ze prasklo tesneni a kdyz se sundalo tesneni tak se zistilo dal ze bylo neco delaneho s agregatem a oprava mne vysla na 40 000 ...celkem drahy kocarek pro miminko :D zlata HONDA :) to chtelo jenom benzin a tocit VTEC :D

Odkaz ke komentáři

no kdyz my nebude plakat miminko tak jo :) cekame v prosinci prirastek a snad se nauci chodit do Zamberku :D

jo hezka octavia, byl jsem i s Pepom alias surfmanem ale po mesici se pokazila a zistilo se ze prasklo tesneni a kdyz se sundalo tesneni tak se zistilo dal ze bylo neco delaneho s agregatem a oprava mne vysla na 40 000 ...celkem drahy kocarek pro miminko :D zlata HONDA :) to chtelo jenom benzin a tocit VTEC :D

 

 

Ty brdo tak to gratuluju :-) Bude chodit možná tak v chodítku :D

A tohle jsem teda dnes pořídil já :-)

post-38287-0-00952500-1508955720_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Robí
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tady si člověk poslední dobou píše jen sám :D Jo do Kudowe jsme dříve jezdili pravidelně na klobasu :-) Nebo pstruha

Copak? Dáváš na zimu nějaké větší jo?

Copak? Dáváš na zimu nějaké větší jo?

ne...jdu zapsat 17cky na leto, co byly u auta..nebyly zapsany a moje cesty na SVK by byli plne strachu o TP :D

v kudowe jsou nejlepsi pstruhy a trznice...nic jineho tam neni..a jasne...mycky kterou konecne mame i v Nachode...huraaa

Odkaz ke komentáři

Jo to je pravda, že mě říkalo už více lidí že tam jezdí mýt auto. A tu samou máte v Náchodě jo? Kde?

 

Jo tržnice je fajn, sice musí člověk hodně vybírat aby nekoupil nějakou kravinu, ale já tam třeba kupuju jeden a ten samej kotouč do flexy a je suprovej.

v Belovsi u PENNY marketu...cena/ čas myti odpovida Kudowe protoze v Jaromeri clovek nestihne umyt auto v normlanym case..tam je to strasne na penize...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...