Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

zdravim Vas... :) mal by som na Vas taku otazocku...stahujem sa do Nachodu a zhanam tam nejaky podnajom...viem ze je to blbe vlakno hladat na octavia forum ale kedze som tu uz par mesiacov na tomto fore tak ze skusim a ci nahodou niekto z Vas prip. dakych blizkych neponuka podnajom za rozumnu cenu... stacil by daky bytik 1+1 max do 4500Kc..samozrejme ze potom by som sa rad aj zucastnil nejakych stretnuti v okolo Hradca a pod...;) ak by nahodou tak kludne mi napiste tu prip. spravu ...velmmi pekne dakujem !!! :)

Odkaz ke komentáři

zdravim Vas... :) mal by som na Vas taku otazocku...stahujem sa do Nachodu a zhanam tam nejaky podnajom...viem ze je to blbe vlakno hladat na octavia forum ale kedze som tu uz par mesiacov na tomto fore tak ze skusim a ci nahodou niekto z Vas prip. dakych blizkych neponuka podnajom za rozumnu cenu... stacil by daky bytik 1+1 max do 4500Kc..samozrejme ze potom by som sa rad aj zucastnil nejakych stretnuti v okolo Hradca a pod... ;) ak by nahodou tak kludne mi napiste tu prip. spravu ...velmmi pekne dakujem !!! :)

ahoj, super, tak snad se pak někde ukážeš

 

mimoto co tohle http://reality.idnes.cz/detail/pronajem/byt/garsoniera/nachod/7256197?sh=4ae296040f , není to přímo v náchodě ale v okolí a prímo do náchoda je to do 10minut autem, teda pokud je to vůbec ješte aktuální

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...