Přejít na obsah

Sršeň


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Tak za rok se toho moc neudalo.

 

Už má skoro 620 000 :)

 

Rez se vyžádala radikalni reseni, tudíž jsem vyresil zadni vrata a všechny dveře a na chvili je snad pokoj.

 

Jinak během vymeny dveri padlo rozhodnuti ze pujdu zase cestou spise hledani koniku nez wattu :)takže tlumeni jsem nedaval, zesik i subac jsem vyhodil snazim se udrzet hmotnost na minimu.

 

Co se upravilo opravilo. No odeslo servo, tak se sehnalo komplet nove se sloupkem rizeni, byla to rana ale aspoň mam klid. Pruser jen nastal ze se stare servo stacilo ještě vylit do interieru. Luxusni práce vsecko to cistit :(

 

Dále mi praskla trubka s chladici kapalinou a sehnat presne pro muj typ auta byl pro skodovku celkem problém, tak jsem si v praci nechal vyrobit presnou kopii :)

 

Dále jsem dokoncil vymenil predface palubky za face komplet cerny - zbyva sehnat cernou stropnici. Sedacky planuji stejne jen predni a pravdepodobne nejake lehci :)

 

Pro ilustraci par aktuálním fotek :)

post-426-0-32859100-1435863389_thumb.jpg

post-426-0-90247100-1435863416_thumb.jpg

post-426-0-59110500-1435863428_thumb.jpg

post-426-0-44065800-1435863441_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

tak minuly mesic jsem namontoval stavitko TA, za ty penize jsem necekal zadnou hitparadu, pouze jsem chtel docilit lepsi stabilitu auta coz se podarilo. ale jinak je to kostitras jak cyp a to sem to nechal hodne vysoko:-)

 

jinak s turbem mi dosla trpelivost a z dobrych zdroju jsem vzal repas K03s, k nemu svody, trubky a hadice od turba az ke cooleru, nove sponky apod. snad se to bude konecne nafukovat jak ma a ne nic nic nic a ve 3 tis exploze.

 

jako bonus bude komplet vyfuk od AMA exhaust,ktery uz jsem mel na dieslove octe a kde dokazal vyloudit pekny zvuk.

 

potom uz asi jen auto dostane nove zimaky a pro tento rok utrum.

post-426-0-99596000-1445776788_thumb.jpg

post-426-0-63509900-1445776815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak turbina naistalovana a same pozitiva:-)

Na starem turbu byla praskla vyfukova cast a ja si myslel celou dobu ze smrad v aute je zpusobem absenci katu. Takze pozitivum cislo 1.

 

Nabeh je libovy pekne od 1800 tlaci, kazdopadne bych vas pozadal o radu. Pokud dam plny a rychle pustim plyn tak si turbo stekne, co to muze byt?

 

Druhy dotaz je na podvozek, vzhledem k tomu ze na aute se kazdy tyden neco dela tak nemam udelanou geometrii, planuji az s prechodem na nove zimni disky a kola. Nicmene se samoaktivije abs cerpadlo za jizdy, pravdepodobne dostava nejaky zmatecny signal od cidla.

Ty jsem ocistil a zkontroloval. Na vagu take ukazuju synchornne stejnou hodnotu. Jinak zadna chyba. Co by to mohlo byt? Muze absence geo toto zpusobit? Podle me ne ale ptam se.

 

Diky

Odkaz ke komentáři

Tak turbina naistalovana a same pozitiva:-)

Na starem turbu byla praskla vyfukova cast a ja si myslel celou dobu ze smrad v aute je zpusobem absenci katu. Takze pozitivum cislo 1.

 

Nabeh je libovy pekne od 1800 tlaci, kazdopadne bych vas pozadal o radu. Pokud dam plny a rychle pustim plyn tak si turbo stekne, co to muze byt?

 

Druhy dotaz je na podvozek, vzhledem k tomu ze na aute se kazdy tyden neco dela tak nemam udelanou geometrii, planuji az s prechodem na nove zimni disky a kola. Nicmene se samoaktivije abs cerpadlo za jizdy, pravdepodobne dostava nejaky zmatecny signal od cidla.

Ty jsem ocistil a zkontroloval. Na vagu take ukazuju synchornne stejnou hodnotu. Jinak zadna chyba. Co by to mohlo byt? Muze absence geo toto zpusobit? Podle me ne ale ptam se.

 

Diky

 

Měl jsem rozhozenou geometrii a zprva mi občas blblo ESP a pak už to svítilo furt - ESP nefungovalo.udělala se geometrie,vytočil jsem kola doleva do plnýho rejdu a doprava do plnýho rejdu a závada odstraněna.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...