Přejít na obsah

Cukání při podřazení


Guest JosefJH

Doporučené příspěvky

Když podřazuji z 6 na 5 nebo z 5 na 4, tak po přeřazení normálně pustím spojku, vše OK ale, když potom chci přidat plyn auto vždy v určité poloze plynu jednou cukne. Toto se stane vždy pouze jednou po přeřazení. Když řadím nahoru tak to nedělá. Při normální jízdě to taky nedělá, jen když podřazuji a potom chci přidat plyn. nemáte s tím taky nějaké zkušenosti? Mám najeto 83 000, rok výroby 2009.


Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zkusit nechat upgradovat FW motorove jednotky, tam se resilo cukani, ale to bylo trosku jine a to pri rozjezdu a byla to spis ztrata vykonu nez cukani.

Tohle mi spis pripada jestli nepodradis a pak na to neslapnes na plny vykon, kdy to proste cukne pri zaberu, parkart se mi to taky stalo, ze jsem chtel podradit a rychle zmizet, tak to proste s autem cukne, tezko rici.

Odkaz ke komentáři

Je jedno jak přidám plyn. I když jej přidávám nepatrně vždy to jednou při prvním přidání plynu po podřazení cukne. Otáčky se nijak nemění, je to spíš jako kdyby byl špatný jeden silenblok na motoru, ale není. Čím vyšší otáčky po přeřazení, cuknutí je výraznější. Jinak poté vše OK.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...