Přejít na obsah

Pada rucicka palivomeru na uplne "dno"


Harryho

Doporučené příspěvky

Ahoj,

stalo se mi to vcera pri tom silenem desti, proletel jsem dost velkou louzi pravou stranou auta a cca po pul minute ma padla rucicka z cca 1/5 nadrze na uplne dno a ozvalo se pipnuti zerezvy. Zkusil jsem zaklickovat a rozhoupat nadrz, resp. obsah, nic. Rano, kdyz jsem chtel jen preparkovat auto a objet blok, rucicka po nastartovani lezela stejne na dne, pipnuti rezervy nebylo hned,za nekolik vterin se ozvalo a po par metrech jizdy naskocila rucicka castecne (na rezervu), hodil jsem levotocivou zatacku a vystoupala na puvodni hodnotu ze vcerejska (mozna to nemelo vliv).

 

Muze byt nekde nejaka chyba v kontaktu? Po cem jit nejlepe?

V sobotu me ceka zase dlouha cesta, tak to chci mit v klidu.

 

Vcera jsem projel celou republiku v tech brutal descich, tak jestli se nedostala nekam vlkost?

Pojistkova skrinka vypada byt sucha, pojistky jsem neprochazel, protoze zatim jsem si jeste nesehnal legendu, ktera je na ktery obvod a rano jsem nemel cas kazdou prochazet.

 

(Octavia 1, r.v.2000, 1,9TDI 81KW)

 

Diky za rady :wacko:

Odkaz ke komentáři

No, cekal jsem vic reakci :blink:

Vcera jsem se dostal k autu konecne (doma kojenec, na nic neni cas), natocil jsem zhaveni a posedel v aute 8 minut.

Rucicka palivomeru vystoupala na skoro polovinu nadrze a behem tech 8minut padala az tesne nad rezevru, kde se zastavila. Melo by se uz jednat o spravny udaj, protoze pri tomto stavu cucicka v pondeli z nenadani padla na dno.

 

Zkusil jsem pri tom padani rucicky otevrit nadrz, jestli tam treba neni nejaky pretlak, jestli neujde vzduch otevrenim, uz se mi to u nekolika aut stalo, ze jsem pri taknovani "foukl" z nadrze, zadny problemy ale pred a po nebyly, jen jakysik pretlak.

 

Nekdo nejake napady prosim?

Odkaz ke komentáři

Bud se ti seka rucka, nebo plovak - pripadne je chybka v kabelazi:

Rucka jde zksuit testem akcnich clenu ve VAGu: jednoduche, nenarocne a asi nepravdepodobne

Plovak by mel jit vysroubovat a zkusit s nim pohnout, ale po jeho pozici sem nepatral... Osobne tipuju prave plovak - nekde vazne

Pokud Oboji bude OK, pak projit kabelaz

Neco najdes zde http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=24122

Pada Ti skutecne jen rucka na palivomeru?

Odkaz ke komentáři

Bud se ti seka rucka, nebo plovak - pripadne je chybka v kabelazi:

Rucka jde zksuit testem akcnich clenu ve VAGu: jednoduche, nenarocne a asi nepravdepodobne

Plovak by mel jit vysroubovat a zkusit s nim pohnout, ale po jeho pozici sem nepatral... Osobne tipuju prave plovak - nekde vazne

Pokud Oboji bude OK, pak projit kabelaz

Neco najdes zde http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=24122

Pada Ti skutecne jen rucka na palivomeru?

 

jj, padla pouze rucicka palivomeru, nic jineho.

Ted uz to je zase v pohode, zadny zasah jsem nestihl udelat a zase funguje.

Jak by mohl byt problem v plovaku? Kdyby se kousl, ukazovalo by to porad stejne ne, a ne "dno", kam to padlo za jizdy.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...