Přejít na obsah

Montáž Sound Systému


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

mam SDHC Kingstona, pak Apacer, všechno 16GB a nenačte to ani jednu. včera flash novýho firmwaru- bez efektu. když tam strčili nějakej jejich noname 8GB tak jí to načetlo (alespoň to tvrdili), já když uplně prvně zkoušel 512MB starou jak metuzalém, tak taky bez problému.

pokud jde o formátování, tak jsem zkoušel jak rychlý, tak pomalý, jak FAT32, tak NTSF a nic, prostě mi to ty 16GB nechce sežrat kua.

Odkaz ke komentáři
Kubik: na co tlumit strop??? :palec:

no na co asi. aby bylo v aute vetsi ticho a aby se strecha nenadouvala...

 

strop se dělat nebude, jen komplet dveře, viz problém luke.

Cena bude záležet na tom, jak si majitel bude přát kombinovat, jestli se bude dynamat lepit jen na stahovačku nebo i na dveře apod..

aha. ja jsem myslel, ze budes tlumit cele auto...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...