Přejít na obsah

Montáž Sound Systému


Doporučené příspěvky

na SII je to bohužel normální, teď budu jednoho kompletně vytlumovat, majitel už ztratil náladu to řešit v autorizáku, tak tam půjde kompletní tlumení

 

jen report z průběhu- auto už 2x na dílně, výměna repráku samozřejmě nepomohla, což jsem předpokládal, navíc se rozdrnčely i moje dveře. včera jsem jim to tam nechal celej den, at na to maj čas. odpoledne volaj, že je to v pohodě, přijdu si pro auto a ještě mě i oni sami přemluvili, abych si to vyzkoušel- stav stále stejnej. takže dopis do MB. co bude dál uvidíme.

Odkaz ke komentáři
jen report z průběhu- auto už 2x na dílně, výměna repráku samozřejmě nepomohla, což jsem předpokládal, navíc se rozdrnčely i moje dveře. včera jsem jim to tam nechal celej den, at na to maj čas. odpoledne volaj, že je to v pohodě, přijdu si pro auto a ještě mě i oni sami přemluvili, abych si to vyzkoušel- stav stále stejnej. takže dopis do MB. co bude dál uvidíme.

ty servisy sou neschopný. Čekaj až to čověk vzdá :palec:

Odkaz ke komentáři

jsem pevně rozhodnutej se nevzdat dokud to nevyřeší a klidně i tak, že si nechám dveře vytlumit a MB to zacáluje. protože oni tam strkaj nějakej šméčkovej matroš, kterej evidentně nefunguje. a to maj z MB sepsanej metodickej postup co a jak dělat když drnčej dveře. auto je nový, v záruce, sound systém nebyl za korunu, celý auto taky ne. hlavně jak ty dveře furt rozebíraj tak už drnčí i sami o sobě...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

včera opět celej den na dílně. na rovinu řekli, že neví co s tím, že jim MB poradila akorát ať to zkoušej najít, kde by co mohlo rezonovat. nicméně při přebírání auta jsem opět musel zkonstatovat, že dveře spolujezdce jsou lepší (ale ne v pohodě), ale moje dveře jsou stále stejný. Boleslav údajně říká, že jim zaplatí klidně 30h práce, ale externí firma to zatlumit nemůže. tzn pokračujeme dál, poslána žádost o expertní analýzu do MB, s tím, že se auto odveze přímo k nim.

 

dal jsem se do řeči s chlapíkem co jezdí s předváděčkama a ten v podstatě potvrdil to co jsem si myslel, že už jezdí třetího supa a v každým se po cca 10tis km dveře v kombinaci se soundsystémem rozdrnčí. takže nevím jestli ostatní se s tím prostě smíří, já ne.

Odkaz ke komentáři

Doli já vím, jenže servis se zatím všemu brání jak čert kříži (i přes dost nadstandartní vztahy) a radši to budou pořád rozebírat, smontovávat a vycpávat molitanem. jsem zvědavej co vymyslí na tý expertýze v MB. hlavně jestli to dělá každej superb, tak stejně nebude zbytí a musí se to vytlumit nečím lepším, žádný výměny tapeců jak mají v plánu to nevyřeší.

bejt auto mimo záruku, tak to neřeším, ale vzhledem k 3měsíčnímu stáří a pořizovačce je nechám s tím trápit.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

další vývoj- opět se ozval "expert" z MB s tím, že na expertýzu auto zatím nepůjde, že to mám znova dovézt do servisu s tím, že se to musí ještě vyzkoušet a teď pozor- jen a pouze na originálních CD. jakmile prej dveře drnčí při poslechu rádia, tak to může být způsobeno rušení vedení vysokýho napětí pod kterým třeba zrovna projíždím a MP3 není směrodatná, protože může bejt špatně překonvertovaná. v podstatě když dveře drnčí při poslechu rádia, je to OK. takže jdu poslouchat a hledat skladbu z CD Terezy a Ladi Kerndlových (jiný jsem origo nenašel).

tohle zdůvodnění mě skoro už uráží, člověk koupí vlajkovou loď automobilky a ta se k tomu staví prdelí. pro mě asi ujištění, že i přesto, že sup je jinak super auto, tak to je druhá a zároveň poslední škodovka co jsem koupil.

Odkaz ke komentáři

chápu, že je spousta vychcánků, co zkouší reklamovat nereklamovatelné, ale v tomhle prostě neustoupim. můj názor je, že se to snaží oddalovat, protože jim je jasný, že dveře superba jsou akusticky na hovno. ale argumentama typu, že na rádio a MP3ky to drnčet může se snad nemůže ohánět ani žák základní školy.

teď ještě čekám, že řeknou, že CD s hudbou z Teletubbies nedrnčí a všechna ostatní hudba je špatná, takže je vše v pořádku...

Odkaz ke komentáři

Romane já z toho spíš cejtím, že to hrajou na to, že časem to vzdám. oni jsou si podle mě dobře vědomi toho, že to dělá každej superb se sound systémem, jen asi není moc lidí jako jsem já a takhle do toho šlape.

nemít hodně nadstandardní vztahy se servisem, tak už škodovku asi nemám

Odkaz ke komentáři
teď ještě čekám, že řeknou, že CD s hudbou z Teletubbies nedrnčí a všechna ostatní hudba je špatná, takže je vše v pořádku...

no tak jsem to prave myslel. abys napsal do skodovky jestli maji nejaky oficialni testovaci CD a nastaveni radia, pri kterem test probiha a jakym zpusobem to ma probihat (podminky, nastaveni, zpusob vyhodnoceni,...)

Odkaz ke komentáři
kubiiik: nj, ale ten systém musí fungovat jako celek stále a ne pouze v "laboratorních" podmínkách, při určitým nastavení a při k tomu určených tónech

ja vim, ale jde o to, aby na Tebe servis neco nezkousel zase. abys mel vyjadreni skodovka za jakych podminek se to ma zkouset.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

po 14ti dnech jsem si dnes supíka vyzvednul a zdá se, že problém byl odstraněn. v protokolu píšou, že vyměnili repráky v předních dveřích (což podle mě nemuseli) a nějaké vnitřní úchyty. stav je tedy stejný jako když bylo auto fungl, tzn teď bez rezonancí.

pro ostatní- nebát se a šlapat po aut.servisu co to jde, nenechat se odbejt. řešení téměř vždy existuje.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...