Přejít na obsah

OIII RS TSI kombi (Bílá Moon metalíza)


Doporučené příspěvky

Zdravím,zatím mám auto ve fázi objednání (od 1.9).konfigurace vypadá zhruba takto:

 

-Octavia Combi RS 2.0 TSI 162kW 6-stup. manuál

-RS červené prošití

-Bílá Moon metalíza

-Prodloužená záruka na 4roky a do 100 tis. km

-Paket "RS CHALLENGE"

-Střešní nosič,černý (paket RS CHALLENGE)

-Sunset

-Parking Assistant (předek,zadek)

-Optical parking assistant (kamera)

-Navigace Columbus

-Osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu

-Sound System Canton

-Simply Clever

-DAB (digitální radiopříjem)

-Konfortní telefonování s hlasovým ovládáním

-Rezervní kolo

v rámci RS CHALLENGE paketu jsem tam nechal černě lakovaná 18-ti palcová kola Gemini (prostě se mi i z té nabídky líbí nejvíce)

 

Už mám v garáži zimní botky na nové RS a sice Ronal R41 black 7,5x18 ET45 s pneu Michelin Pilot Alpin 225/40r18

 

No přiznám se,že jsem teď jak malý dítě,které čeká na Vánoce,dokonce si odškrtávám každý den čekání na nové RS :jelen: už aby bylo doma v garáži :palec:

 

post-40777-0-06548800-1413550800_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak dnes jsem úplně náhodou volal mému prodejci ohledně nacenění nové fabie kombi pro mého kolegu a jen tak meziřečí mi oznámil,že mé objednané RS (1.9.14) se bude tento týden vyrábět :palec: (původně byl dodací termín cca 15.1.15),takže budu mít nové žihadlo ještě tento měsíc v garáži :D :D :D

Odkaz ke komentáři

Ted jsem volal s prodejcem, jestli se bude tento tyden auto vyrabet. Pry bude nejdriv tak v pulce prosince, tak jsem zvedavej,jak dopadne tvoje vyroba. Rikal, ze se to muze cca o tyden zkratit ale nechce nic slibovat. Pak dej vedet jak to vypada s tvoji RSou

A neříkal ti ten prodejce důvod ??? (jestli je problém přímo ve fabrice a nebo jenom kvůli naplnění kamionu pro konkrétní showroom ???) Když jsem mluvil tento týden v pondělí já se svým prodejcem,tak mi říkal,že jestli se to tento týden vyrobí,tak to má u sebe na showroomu příští týden,tak jsem počítal,že si max. do dvou týdnů pro to jedu....

A neříkal ti ten prodejce důvod ??? (jestli je problém přímo ve fabrice a nebo jenom kvůli naplnění kamionu pro konkrétní showroom ???) Když jsem mluvil tento týden v pondělí já se svým prodejcem,tak mi říkal,že jestli se to tento týden vyrobí,tak to má u sebe na showroomu příští týden,tak jsem počítal,že si max. do dvou týdnů pro to jedu....

Omlouvám se nepřečetl jsem si tvůj koment pozorně....tak zapomeň na tu mojí otázku :rolleyes: Já jsem teď volal mému prodejci a mé RS se pravděpodobně už včera u nich naskladnilo,takže příští týden bude předprodejní servis a převod peněz a ten další týden si pro to jedu....u tebe bude nejspíš problém v nedostatku konkrétního dílu v mimořádné výbavě a bude se čekat až to naskladní...

Odkaz ke komentáři

Benzínek super a lak vypadá výtečně ;) Koukni sem do téma detailingu, trochu vylepšení by téhle perleti jen prospělo, navíc správné ošetření na zimu je jen ku prospěchu věci. :) Ať slouží!

Autokosmetikou se už nějaký ten pátek zabývám docela do hloubky a za ty roky co opečovávám mé mazlíčky jsem vyzkoušel snad všechny přípravky od Sonaxu,3m,Swissvaxu atd. a jednoznačně u mě vyhráli přípravky od Meguiar´s.Tak jsem si samozřejmě musel koupit novou várku čistících komponentů na nové eresko :palec: jinak moc děkuji za chválu,mám radost,že se líbí ;)

post-40777-0-39668500-1415976566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hezká kolekce! ;) Přiznám se, že od Megsu jsem nikdy nic neměl a sám jedu v Dodo Juice, případně Valetu (v něm vidím výborný výsledky hlavně v produktech co mají hloubkově odstranit špínu - ať už věci na tepování nebo třeba disky a za dobrou cenu). Napiš sem pak zkušenosti jak se jezdí s tím benzínem. Žel nemáš DSG, které by bylo mou volbou (jsem na automat prostě zvyklej), nicméně mě zajímá jak to zkrátka jezdí v denním režimu. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
    • Zdravím, mám na své O2 před FL aktuálně kola 8Jx19 ET32, které v podstatě dosloužili a budu kupovat nové. Aktuálně koukám na kola které jsou širší tedy 8,5Jx19 ET35. Řeším jestli i tyto širší kola budou ok a nebudu nijak drhnout či jestli někdo máte zkušenosti s touto šířkou jak moc budou lézt ven atp.  
×
×
  • Vytvořit...