Přejít na obsah

Demontáž vstřikovačů


Doporučené příspěvky

Je to myslim jednoduche. Bol som pri tom, ked mi to mechanik vyberal. Ked pozries na motor, tak hned uvidis, co vsetko treba odmontovat, aby si sa dostal k vstrekom. Staci v podstate odpojit privod paliva do railu a odmontovat 4 kovove hadicky, co vedu z railu k vstrekovacom. Tu si pozri nejake fotky: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=21365&p=1455528


Ked ides menit cele vstreky, tak je dobre po nasadeni hadiciek nahodit aj nove svorky 03L130447 - 4ks.

Ked ich ides len precistit, tak radsej uz vymenit aj vsetky kruzky, co su na nich. Zoznam je v tom linku ;)


Snad ma este niekto doplni, ak som na nieco zabudol.

Odkaz ke komentáři

Vyměnil jsem veškeré těsnící kroužky, které jsou na bílý,samozřejmě i kroužky na vstřikovačích. Index víka nevím, to jsem neřešil. Motor má najeto 67000, ale sleduji to již delší dobu. Preventivně jsem zamazal tmelem na těsnění motorů veškeré spoje víka. Mám pocit, že to nemají 100%. Uvidíme, jak se to bude chovat dál. Myslím si, že měnit celé víko je zbytečné. Stojí to balík, a jistotu nemáš stejně.

Odkaz ke komentáři

Podla etky mas v Leone veko s cislom 03L103469R, takze sa relativne nemas coho bat...ale videl som uz aj to srkat :)

Ak ti motor ide tak, ako ma, tak by som neprehraval SW. Ja mam prehrany na najnovsi (teda aspon v Maji bol najnovsi) a zda sa mi, ze pri prvom starte je strasne hlucny. Zevraj sa tam opravovali vstreky, resp. davkovanie a aj otacky, ale moc sa mi to teda nepaci. Pri prvom starte obcas klepoce ako PD <_<

Odkaz ke komentáři

Tak vlastne pravdu povediac ani neviem presny datum vyroby lebo leonko bol ako skladovka ale tusim ze 2/2012.tak motor ide ako ma a tesi ma ze aspon do teraz je vstko O.K. ked bol chipnuty bol parada, teraz mam o5 vsetko ako z vyroby a jazdi jak sip :D ozaj po zmerani na brzde mal pred chipom 110 koni a 270 Nm :D takze aj to potesilo :P

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...