Přejít na obsah

Hyundai i30 combi - 1.6 GDI ;)


Doporučené příspěvky

Mám najeto 1590km, takže spíš sbírám data a sžívám se. V pátek jedu na mecheche do Liberce a v sobotu zpátky, tak pojedu delší štreku, potom se uvidí.

Ale dneska ráno mi děti při nastupování do i30 řekly, že se jim stejská po Mercedsovi :lol:

S místem na nohy problém nemám a to mám 192cm, ale v OIII jsem ještě nejel.

 

Odkaz ke komentáři

Hmm, no tak uvidím, jak to bude vycházet. V pátek mám cca do půlnoci akci v Brně, pak bych se nějak přesunul domů, na chvilku si lehnu a mohl bych vyrazit. Takže pokud se neztratím, tak někdy během dopoledne bych se mohl ukázat.

 

Na pití nejsem náročnej, v poslední době mám nejradši vodu z kohoutku. Nejsou v tom cukry, nemá to bublinky a nemusí člověk tahat balíky petek :palec:

Odkaz ke komentáři

Taky byly v hledáčku, ale Zline ve 225/45/17, ale nakonec jsem objednal Hankook V12 K120, tak uvidíme, v zimě jsem opustil koncern Bridgestone-Pirelli a šel na Michelin a dobře jsem udělal, takže pokračuju v nastaveném duchu i v létě a proto Hankook. Uvidíme, stály v tomhle rozměru 2.054,- Kč za kus

Odkaz ke komentáři

Taky byly v hledáčku, ale Zline ve 225/45/17, ale nakonec jsem objednal Hankook V12 K120, tak uvidíme, v zimě jsem opustil koncern Bridgestone-Pirelli a šel na Michelin a dobře jsem udělal, takže pokračuju v nastaveném duchu i v létě a proto Hankook. Uvidíme, stály v tomhle rozměru 2.054,- Kč za kus

 

jardo, tak ta cena je myslím fakt ok... :palec:

 

jinak Skaja už maká... je to frajer... ;)

post-214-0-75351300-1458401497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak včera v i30 Liberec, pařba do šesti rána a odpoledne zase zpátky, najeto nějakejch 450km, spotřeba 5,2L/100 a to jsem se necoural.

Sesle pohodlný, mohly by líp držet v zatáčkách trup. Okolo lIberce jsem si vyjel do místních okresek a testoval. Určitě by proslěly větší kola a nižší pneu. Jinak spokojenost.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...