Přejít na obsah

Nechce táhnout


Doporučené příspěvky

kdyz nastartuji svou oktavku tak vse se jevi normlane, ale kdyz sni jedu jede uplne posrane, proste nechce to jet, zadna akcelerace a otacky stoupaji strasne pomalu a nechteji polamu prekrocit 2000 otacek, kdyz dam neutral a dam plyn na podlahu tak se to zatavi na cca 3500otackach potom to stoji tak 3 vteriny a vyleti to pekne na 5000 otacek, pote auto jede jak ma (je zive, jde citit turbo) nevite proc to dela? dekuji za radu a navody jak nato :-(

Odkaz ke komentáři

delato i pri vypnuti a zapnuti motoru, mel jsme v haji podbeh na levem kole a dostala semi voda do vzduchoveho boxu a ten filtr byl totalne nasracky promoceny, podle meho to odnesla vaha vzduchu, koupim novou a uvidim, jinak nevys kde se nachazi ten ventil N75? nejake foto atd? vubec netusim kde ho hledat, vag mi pred 2 tydny vypsal ze ma mvadne cidlo teploty motoru, muze mi nekdo poradit kde se nachazi? nejlepe foto at vim kde to vymenit, diks :-)

Odkaz ke komentáři

Jo tak váha může být v háji no. Ta má vliv na výkon, když udává špatné hodnoty. Ten N75 je zhruba uprostřed na stěně pod předním sklem....je to takový černý ventil s bílou čepičkou a vedou do něho hadičky podtlakový. Fotku bohužel teda nemám. A to čidlo teploty je zhruba pod pravým rohem plastovýho krytu na motor tak o 20cm dolej. Je to tam blbě vidět aji přístup na nic. Fotka je tady na fóru někde, kde je přesné umístění.

Odkaz ke komentáři

jj taky si myslim, cekam tet na kamose, ma mi privezt vahu vzduchu znacky bosh, ta co tam je dokonce ani bosh neni, pak ji zkusim kdyz tak rozdelat a procistit, treba se vzpamatuje a budu ji mit jako nahradni, chci se jeste zeptat neodjebu tak motor? bo jeto maras to fakt nejede a ja s tim autem bohuzel musim jezdit :-( hold prace neni blizko :-(

Odkaz ke komentáři
dekuji za rady a postrehy, chci se jeste zeptat je toto to cidlo teploty motoru?

 

http://www.originalniautodily.cz/ProductDe...Product=4666109

 

Dekuji za info

 

Pokud nekdo nasel kde se nachazi navod, nebo odkaz jak to vymenit a kde se to nachazi budu jen rad, snazil jsem se to zde projit, ale nenasel :-(

Nemám teď úplně jistotu, ale myslím, že jsou dva typy Podívej se na motoru kolik má pinů Pokud čtyři tak je to ono. Tento je myslím od roku 2000 Sebo ho má v originálu za 295,-

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...