Přejít na obsah

demontaz okna


john007

Doporučené příspěvky

libero:Zboznujem mudrlantov ako si ty!!! :smich::lol::prcprc:

 

Kazdy den sa aspon s jednym stretnem ktori ma presviedca o opaku !!!

 

A vzdy ma rozosmeje hlaska ved som to cital na INTERNETE!!!! :smich: :smich: :smich:

 

 

Zadne okno ma plastovy kolik ktori treba demontovat a az potom vyberies okno von.

 

Dam ti sem cislo dielu: : 6N0 839 511 :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

zdarec kluci najak jsem tady toto tema nenasel.predni okna mi jdou krasne ale u zadniho okna mi to nejak nejde,nemuzu dostat sklo ven ze dveri,nemate nekde navod?diky moc

Nejdřív musíš odšroubovat příčku mezi posuvným a pevným sklem.Jeden šroub nahoře,jeden dole.Potom je systém stejný jako u předních dveří,viz schema od Libera níže.

 

:prcprc::lol::smich: LIBERO: ANO plastovy kolik co je v skle na OC1!!!!

 

attachicon.gif18298_IMAG01925_1.jpg

 

Octavia I nemá zajišťovací kolík.

post-43-0-37292600-1424476395_thumb.jpg

zadné dvere Fábia 1attachicon.gifRMImageActionCA0V96RL.png

OI zadné dvere attachicon.gifRMImageActionCAD1DZN2.png

 

:palec:

libero:Zboznujem mudrlantov ako si ty!!! :smich::lol::prcprc:

 

Kazdy den sa aspon s jednym stretnem ktori ma presviedca o opaku !!!

 

A vzdy ma rozosmeje hlaska ved som to cital na INTERNETE!!!! :smich: :smich: :smich:

 

 

Zadne okno ma plastovy kolik ktori treba demontovat a az potom vyberies okno von.

 

Dam ti sem cislo dielu: : 6N0 839 511 :palec: :palec:

No nevím,kdo je tu mudrlant,jednak nemáš pravdu a co se týká čtení na internetu,asi soudíš podle sebe,jenom příště čti pozorněji,ta fotka co jsi stáhl na Diesepower,nebo na passat.forum je ze zadních dveří Passatu.

http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=182&t=900

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=104414&highlight=

http://dieselpower.cz/forum/userpix/18298_IMAG01925_1.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...