Přejít na obsah

7.OCTAVIA SRAZ 2015 - ŽAMBERK


Doporučené příspěvky

jirko ti sami ji opravdunedostavaji, to je asi 10 lidi ze 30, kteri jsou proste v clubu dlouho,jezdi po cely CR pripadne maji hodne cest ve svem regionu, takze to je takovy zaklad.

 

je logicke, ze nemuzu poslat 5 nalepek do jednoho mensiho mesta, ktere je treba daleko od Zamberka, protoze to nebude mit takovy efekt, jako kdyz se motaji nalepky po hradeckem, pardubickem kraji a v miste, odku je to na sraz do 150 km.

 

v priloze si muzete stahnout mustr a vyrobu. sirku si nechte samo udelat tak, aby se vam vesla na zadni okno, my delame vzdy siri 90 cm, to je podle me optimum aby se to veslo na vsechna zadni okna (u OI Combi je potreba mozna trochu zmensit, i kdyz myslim, ze tahle verze uz se vleze)

 

 

nalepka_zadni_okno_2015.zip

Odkaz ke komentáři

Před chvilkou přišla odpověď z reklamního centra ohledně výroby nálepky/nálepek:

 

Dobrý den,
vychází to 90x42,3cm
vyřezaná písmena na přenášecí folii by jeden ks vyšel na 250Kč
10ks - 180
20- 160
30- 140
pěkný den,

Kateřina Ipri
Laser centrum Slaný

 

Viktore, když nálepky necháváš dělat na šíři 90, vychází taky na výšku 42? Ptám se proto, že na O1 Combi by to v podstatě vycházelo od stěrače až skoro k horní hraně skla.

Odkaz ke komentáři

kocka87 : octavia I combi ma to okno hodne nizke, takze si myslim, ze to plus minus odpovida. Dakie by vedel, ten ji vozil na OI Combi

 

Ale kdyz si vezmu, ze jsou tam 4 radky a dva maji 10 cm a dva budou mit 8 tak to cca sedi

 

ty ceny jsou plus minus tak jak jsem rikal ;)


samozrejme ja se snazim jich udelat 30-40 a dat vam je zdarma, ale budget na vicero uz bohuzel nemam.

kdo si ji udela sam a investuje do toho ty penize, tomu patri obrovsky dik za propagaci a pomoc.

na srazu se mi nejak budu snazit odvdecit, i kdyby jen usmevem a pochvalou pred nastartovanym RSem :D

Odkaz ke komentáři

Ok. Mě právě horní řádek při těch 42cm vychází hóódně pod křídlo a tudíž by to nebylo moc vidět. Ale co jsem si psal s paní z reklamky, tak není problém jakkoli upravit třeba na výšku 40 při zachování stejné šíře a to už by šlo.

 

No každopádně si ji u nás nechám vyrobit (letos mám nějakou nálepkovou mánii :D). 250kč není moc a když to bude pro dobro věci, tak nemám problém ;)

 

Klidně bych jich nechal udělat třeba 10 za 180kč/kus pro další zájemce, které Ty nepokryješ, ale zase jak s předáním. S poštou pak vyjde asi na stejné peníze, jako kdyby si ji každý nechal udělat sólo.

Odkaz ke komentáři

Ok. Mě právě horní řádek při těch 42cm vychází hóódně pod křídlo a tudíž by to nebylo moc vidět. Ale co jsem si psal s paní z reklamky, tak není problém jakkoli upravit třeba na výšku 40 při zachování stejné šíře a to už by šlo.

 

No každopádně si ji u nás nechám vyrobit (letos mám nějakou nálepkovou mánii :D). 250kč není moc a když to bude pro dobro věci, tak nemám problém ;)

 

Klidně bych jich nechal udělat třeba 10 za 180kč/kus pro další zájemce, které Ty nepokryješ, ale zase jak s předáním. S poštou pak vyjde asi na stejné peníze, jako kdyby si ji každý nechal udělat sólo.

 

post-6336-0-50391800-1427550906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...