Přejít na obsah

Zlínský kraj


VSemi

Doporučené příspěvky

 

Taky přeju pěkné svátky a hlavně přežít ten vánoční shon.Jediný na co se těším je ten klídek, jak říká LuTri.

 

Nazdárek, tak co ježíšek, byl u vás? Já se vždycky pobavím co dostanu od tchánů.Letos třeba velkou košily, kdyby se tchýně poradila z mojí ženou.Nýtovací kleště (už mám troje).A to každý rok od nich něco dostanu, co bud nepotřebuju, nebo to už doma aspoň jednou mám.Žena mi koupila kromě ostatního, kameru do auta, tak jsem to dneska zkoumal, kam to umístním atd.Asi se mrknu sem na forum.Určitě to tu někde bude.A co ostatní jak jste na tom z dárkama?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdar borci, mezi svátkama jsem sem skoro vůbec nechodil, tak teda do Nového roku přeju všem hodně štěstí, zdraví, úspěchy v práci i v osobním životě, spousty kilometrů bez nehod a pevné nervy při úpravách či opravách svých plechových mazlíčků ;)

 

PS: v lednu bysme mohli uskutečnit další srázek, co říkáte?

Odkaz ke komentáři

Zdar borci, mezi svátkama jsem sem skoro vůbec nechodil, tak teda do Nového roku přeju všem hodně štěstí, zdraví, úspěchy v práci i v osobním životě, spousty kilometrů bez nehod a pevné nervy při úpravách či opravách svých plechových mazlíčků ;)

 

PS: v lednu bysme mohli uskutečnit další srázek, co říkáte?

 

Nazdárek, já jsu pro.Akorát u mě z časem přes týden je to špatné.Mám dvě práce a to je někdy až do večera, takže když bude něco o víkendu v odpolední hodině, tak se přidám.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...