Přejít na obsah

Skoda Octavia 2.0 FSi elegance from Montenegro


Doporučené příspěvky

Zdravicko,

 

Dovoluji si Vam predstavyt svoje nove auticko. Jedna se o Octavku A5, s motorizaci 2,0 FSI (kod motoru BLR) a ve elegance vybave. Je to rok vyroby 2006, kupovane nove v Srbsku, pak slouzila jako sluzebni vuz jak v Srbsku tak i Cerne Hore nez se dostala ke mne. Ma najeto poctivych 95tkm a z toho cca 35tkm mam najezdeniho ja dokud jeste byla sluzebni. Pak prisel navrh k odprodeji vozu a nevahal jsem jelikoz auto celkem dost dobre znam. Rozepisovat neco o octavce je nesmisl, takze rovnou zacnu s fotkama. Sice to neni zadna extra kvalita ale je tam videt zelene auticko na ctirech kolech (snad) :lol:

 

Predem se omlouvam za moji cestinu kterou sem se nigdy neucil a aby to bylo jeste horsi tak doma nemam ceskou klavesnici (bohuzel jenom v praci) tak se nedivte ze nektere prispevky budu psat se hackama se snahou o dodrzovani zasad ceskeho pravopisu a nektere budou jako tady ten s hubima hupkama.

 

Na prvnich fotkach je videt jak vypadala hned po koupi.

 

post-44732-0-28556700-1430159244_thumb.jpg post-44732-0-19598400-1430159299_thumb.jpg

 

Pak nasledovalo kompletni profesionalni vycisteni interieru, vymena 15" za 16" z audi A4 B7 jako docasna alternativa.

 

Aktualni stav je videt zde.

 

post-44732-0-63268000-1430159434_thumb.jpg post-44732-0-03382300-1430159478_thumb.jpg post-44732-0-07183400-1430159603_thumb.jpg post-44732-0-41325500-1430159657_thumb.jpg post-44732-0-13900900-1430159732_thumb.jpg post-44732-0-06208400-1430159768_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

O prazninach v republice, večernicky, pohadky a zpravy. Jo a matka je češka takze se hrde hlasim ze jsem napul čeh a jsem na to pišnej :D

Skodofky jsou moje srdecni zaležitost, jako kluk jsem cestoval z byvale Jugoslavie do československa ve š120 a od te doby mne to drži. Jinak v praci mam tu čest že jezdim z 95% se skodovkama ^_^

Odkaz ke komentáři

No uvidime, vlastnim je teprve 2 mesice a uz se my hlavou vrta tolik veci a do toho se poskytla moznost koupe O1 RS v bezvadnem stavu od prvniho majitele (coz je jeden z mych skodovackych snu) ale zase se my nechce prechazet s O2 do O1 jako jedineho auta pro rodiny ucely ... uvidime noo :)

Odkaz ke komentáři

dikes Mirouch ... no vys Vladana to je provokator :D

 

Jinak k tematu ... dneska na trase z 60% po rovine 40% kopec cca 140km .... prumer s klimatizaci byl 6.1 (prumerna rychlost dle PP 58km/h) coz s ohledem na benzin ktery tady v Cerne Hore misto 98 ma 94.5 oktanu neni tak spatne ... jinak nejnizsi realni hodnota kterou jsem dosahl podle metody dotankovani az po hrdlo byla 5,5l/100km.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak dneska probehla navsteva Prostejova a odjel jsem s tempomatem a jeste par upravami, rad vyuziju tutu prilezitost a podekuju Vasovy za profesionalitu a rychlost pri montovani soucastek.

 

Jinak auto je komplet zatmavene teda skla jsem nehal zatmavyt predek udajne 10% zatmaveni a zadek 30% ale me se zda ze se na procenta ne divame stejne ja a panove ktery je montovali :D

 

Fotky bohuzel pozdej, jsem na dovolene a tady na Valassku furt se...e a fakt nemam silu to myt hlavne kdyz tady v blizkosti nemam zadnou slusnou mycku (a kartacove myti ne pripada v uvahu).

 

Ted jeste shanim spinac svetel bez AUTO funkce a spinace ovladani oken v madle ridicovych dveri, sand se my to podari jeste koupit pred odjezdem zpatky do Cerne Hory :D

Odkaz ke komentáři

Dik Skajo. Ale jo da se to... Jen se člověk s tím musí naučit jezdit hlavně když předseda z chipnuteho TDI ale není to žádná tragédie :-D

Tak spotřeba po republice většinou mimo město podle předpisů průměr cca 6,6 l/100... Ja docela spokojen ale strašně mě štve dálnice... Jak se prehoupnu přes 120km/h tak to docela žere... Vždyť 6-ka se při dálničních 130 točí na cca 3500 o/min což jako výsledek ma spotřebu cca 7,5 az 8/100km :-P 4

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dikes ... jeste je toho v planu docela dost ale nejak se dovolena podepsala na penezence vic nez jsem cekal takze ostatni odkladam na lepsi casy :D

 

Ale zato se s Vami podilim o par fotek predchozich auticek.

 

Octavku si nekteri z Vas urcite pamatuji:

 

Nez jsem ji predal brachovi tak vypadala takto

 

IMG_5139.jpg

IMG_5131.jpg
Pak ji bracha trosku poupravyl

octy_2.jpg

octy_7.jpg
A ja koupil VW passata ktery na konci skoncil takto
2qwb3l7o.jpg
87dr7qu3.jpg
feynvvot.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...