Přejít na obsah

houkání turbav nízkých otáčkách


2Tall

Doporučené příspěvky

ahoj,

 

potřeboval bych poradit s turbem. Mám AGR, 66kw, a v nízkých otáčkách mi začalo houkat turbo cca 1300rpm, v podstatě je to slyšet při rozjezdu, parkování. Má najeto 170tis. Forum jsem projel nicméně na toto téma mi to přijde, že každý říká něco jiného.

Nevíte o někom tady z fora, kdo se zabývá problematikou a za kým bych mohl zajet na kontrolu ?

Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři

...osekany náběhovy hrany kompresoru......s tim ti nikdo nic neudělá,normálně jezdi,měň pravidelně olej a s každým olejem i vzduchový filtr,luftbox nikdy nevyfoukávej ale vysaj nebo pokud možno demontuj a vyčisti mimo auto...hlavně si nenech od nikoho navykládat,že lopatky lze jemně začistit smirkem [nesmějte se,ano i s tím jsem se setkal...]

Odkaz ke komentáři

hele filtr měněný pravidelně. Nicméně fakt zahouka lehce nad 1100 a do těch 1300rpm pak klasiky pištivý zvuk turba. Nemůže to být způsobeno jenom nějakou netěsností ? Četl jsem, že by to mohlo způsobovat i výfukové potrubí, vlnovec. Nevím. Bohužel teď pro mě, že nejsem ten typ člověka, který jak se řiká přeslechne :-)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Dobrý den všem,

 

prosím o radu ohledně houkání turba.Četl jsem o tom hodně diskuzí,ale nejsem z toho nějak moudrý.Turbo houká jen v zátěži,vlastně jen když jedu a je to jako sanitka,když stojím na místě a šlápnu na plyn,tak jen píská,ale nehouká.Myslíte že je to na repasování turba??Jinak turbo tlačí a nepadá do nouzáku...

 

Díky všem Jarda

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...