Přejít na obsah

kapalina vytékající pod autem


Pepe13

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

 

netuší někdo z vás zkušenějších, co může být tato kapalina co mi teče pod autem? Poprvé jsem si ji všiml teď jak se objevili ty krutý horka a já jel s klimou na 16C trasu asi 300km. Zastavil jsem a cca po 5ti minutach se to objevila pod autem loužička čiré kapaliny.

Můj tip je že tím, že klima jela na plný koule a venku bylo peklo, tak se to zkondenzovalo a kape to spodem ven. Ale třeba dnes jsem to opět zpozoroval, kdy bylo venku lehce pod 30, ale klima teda jela taky asi na 16-18C. Pokud je to jak si myslím, je to normální množství co takhle vytéká? :blink: Diky!

post-26713-0-84427000-1436735856_thumb.jpg

post-26713-0-54451700-1436735914_thumb.jpg

post-26713-0-00746100-1436735971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

ano, je to kondenzát z klimatizace, vše je ok a být tebou, tak klimu dávám ideálně na min 22°C při delší trase, na kratší a po městě kolem 25, jinak si koleduješ o nějakou chřipku nebo v horšim i o kolabs

 

uff, tak to se mi ulevilo...jo, jasně nemám to tak nízko stále neboj, ale v tom pekelném horku se nedalo existovat. diky za odpověď Rolbaři :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zdravím.Kde přesně najdu hadičku od klimatizace.Pravděpodomě ji mám ucpanou,nic neodtéká ani kapička.A začíná pěkně smrdět.Už jsem zkusil i sprej a žádný výsledek.V těchto vedrech po nastartování cca 5 minut hřeje a pak pomalinku začíná chladit bez zápachu.Po ujetí cca 10km vypnu motor a cca 5 min.zase nastartuji tak šílenej smrad.až mě to donutí vypnout a otevřít všechny okna.Kab.filtr a vzduch.filtr jsem dal nové.Klima dělaná listopad 2014.Děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...