Přejít na obsah

HALDEX O2


Doporučené příspěvky

ja mam zas ten problem ze ked je auto zatazene a cca rychlost 110 a vysie zacne vybrovat v podvozku niekde v strednej alebo v zadnej casti ako keby som tam mal velku včelu ale nie nonstop ale napr. každu druhu sekundu, a pruzne spoje pri motore a pri haldexe su ok ,,,,,, octavke 2 1.9 77kw 4x4 no ja mam tie spojky ok este teraz idem skontrolovat v strede auta to ulozanie tam moze byt problem VEVCA skus to stredne ulozenie skontrolovat ked to dam skontrolovat ja tak napisem ako som dopadol dufam ze chyba bude tam lebo uz toho mam dost


Tak všechno vyměněno i oleje v převodce a haldexu včetně filtru, málem jsem si káknul při povolovaná toho filtru :lol: no a vyměněn i ten mezikus s vyvažovacím závažím a je po problémech, díky všem za pomoc :palec:

myslis to stredne ulozenie na kardani? to si menil?

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Tak všechno vyměněno i oleje v převodce a haldexu včetně filtru, málem jsem si káknul při povolovaná toho filtru :lol: no a vyměněn i ten mezikus s vyvažovacím závažím a je po problémech, díky všem za pomoc :palec:

 

Mám úplně stejné problémy jako ty,

 

auto (OII r.v. 2004) jsem dal do servisu a při vypouštění oleje jim z haldexu vypadly i klínky. Provedli výměnu oleje, filtru trochu se to ztišilo ale stále to dělá. Jsem bezradný. :wacko:

Kolik jsi dal za ten mezikus s vyvažovacím závažím?

Technici jsou prý taky v koncích, nemůžou přijít na to co to dělá. Navrhli výměnu haldexu za použitý. Ale nechce se mi kupovat haldex či dokonce diferák s haldexem.

 

Má ještě někdo další poznatky o tom, co bylo příčinou tohoto problému od 2-2,5tis otáček???

 

Prosím poraďte co pomohlo vám.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mohli byste někdo, prosím, přiložit číslo dílu toho pružnýho kusu kardanu z Etky na O2 1.9 TDI 77 kW r.v. 2/2010? Dnes jsem zjistil, že u mě na něm chybí ten prstenec okolo. Asi ho v servisu odstranili, protože dělal hluk a zároveň se jim to nechtělo celý měnit...

 

Takhle to vypadá:

post-40325-0-31252900-1417894801_thumb.jpg

 

Takhle by měl vypadat ten kus včetně prstence:

post-40325-0-06625500-1417894841_thumb.jpg

 

Díky moc, Mirek.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Mohli byste někdo, prosím, přiložit číslo dílu toho pružnýho kusu kardanu z Etky na O2 1.9 TDI 77 kW r.v. 2/2010? Dnes jsem zjistil, že u mě na něm chybí ten prstenec okolo. Asi ho v servisu odstranili, protože dělal hluk a zároveň se jim to nechtělo celý měnit...

 

Takhle to vypadá:

attachicon.gif2014-12-06 15.30.54_small.jpg

 

Takhle by měl vypadat ten kus včetně prstence:

attachicon.gif2014-12-06 15.35.45_small.jpg

 

Díky moc, Mirek.

 

 

 

 

 

Měl by to být díl č.1K0521307A antivibrační kotouč kloubový ;) Ale nevím jestli je to na r.v. 2010 :)

 

Odkaz ke komentáři

 

Měl by to být díl č.1K0521307A antivibrační kotouč kloubový ;) Ale nevím jestli je to na r.v. 2010 :)

 

 

Ahoj,

 

díky za reakci. Už jsem to zjistil z jiného zdroje a to číslo sedí. Zajímavý taky je, že odstranění toho vnějšího prstence (správný název hmotový kotouč) je nebo bylo opatření přímo doporučované výrobcem.

 

Mirek.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...