Přejít na obsah

GSM III nechce rozpoznat jména při vytáčení


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, rád bych se zeptal jestli jste někdo neřešil stejný problém. Mám galaxy s4 a nedávno jsem přešel na lollipop systém ( jediná změna) nejsem si jist, že je to opravdu tím, ale předtím když jsem stiskl tlačítko levé na hlasové ovládání a řekl volat jméno tak mi ho to v pohodě našlo a volalo, teď ho prostě nerozpozna ať zkouším cokoliv. Navíc v tom si nejsem úplně jist ale zdá se mně že předtím to chtělo volat jméno a teď musím říct zavolat jméno. Zkoušel jsem i to přepnout a spojit jako vzdálenou Sim i jako handsfree a pořád stejný. Vše jinak funguje i rozpoznávání příkazu (nápověda,.....) neřešil jste to někdo taky? Najdu někde třeba nový firmware do jednotky? Procházet seznam je zdlouhavé, když tam máte 400 kontaktů. Jo zkusil jsem i jiný mobil a dělalo to to stejný takže bych ten lollipop vyloučil. Spíš když jsem byl s autem Octavia 2 2012 po 30 000 předpokládám že dělají diagnostiku, nedělá se zrovna upgrade firmwaru jednotky handsfree? Pořád mám nějak zažité, že ze začátku tam bylo volat+jméno a ne jako teď zavolat +. Abych nezapomněl rádio je swing

 

Díky za radu Lukáš

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...