Přejít na obsah

Stříbrná 1.9 TDI Octule


Doporučené příspěvky

Luk.ass - Nevadí, děkuji za snahu :)

Psycho - Ahoj, není dne, kdy bych litoval, že jsem si pořídil Oktu. Zatím mi dělá jenom samou radost :)

 

Křídlo dnes dorazilo, na zkoušku nasazeno a musím říct, že je to :prcprc: Zítra v práci to tam vrtnu (snad to nepose*u) :D

post-48076-0-47544800-1454525452_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Přidám čerstvé info :) Okta dostala nové rozvody, komplet nové přední brzdy, tónované skla, černé polepy sloupků, klasika jako oleje a filtry, nové podtlakové hadičky, na masku jsem nalepil karbonovu folii, zadní tapecirunk z rs (ještě někde sehnat přední) a už jsem přezul na zimu. Jezdí jak má, akorát zlobí turbo. Občas táhne, občas ne, jindy si zase hvízdá, ale zatím nekouří :D I když ji protahuju kde to jde, mám takové tušení, že turbo je KO a budu muset koupit nové :( Ještě přidám aktuální foto :wub: :)

post-48076-0-13992000-1478457251_thumb.jpg

post-48076-0-57670200-1478457882_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Gluskin
Odkaz ke komentáři

Díky, v plánu je toho ještě víc (tento týden to vypadá, že namontím Maxidot) :) V servise mi řekli, že je špatný podtlakový ventil, vyměnit se nedá, pouze celé turbo. Jediná možnost, prý mám protahovat co to jde a nedusit to v nízkých otáčkách, aby se nezaneslo karbonem. Buď se probudí a pojede, nebo ne. Ale jak říkám, občas táhne, občas ne :pest:

Upraveno uživatelem Gluskin
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Trochu oživím. Maxidot padl, není tak životně důležitý. Bylo nutné investovovat do jiných věcí. Investice to nebyla zrovna nejlevnější, protože Octa dostala nové turbo :palec: Konečně táhne jak má. Jinak zima proběhla v klidu, všechno šlape :pivo: Octa dělá jenom radost a proto jsem ji dneska koupil dárek - Spidery :wub: Už jen, aby opadly ranní mrazy a hurá přezout :palec: Jen jsem se chtěl poradit. Bude mi pasovat zadní kotoučová náprava z RSa?

post-48076-0-14864300-1489599768_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...