Přejít na obsah

magnum steel


Doporučené příspěvky

Tak vzhledem k faktu,ze auto uz stoji u prodejce a za par dnu si jej jdu vyzvednout,kratim si dlouhou chvili zalozenim tematu.Jedna se o novou O3 RS Tsi,2.0,r.v 2016,seda steel,cekal jsem na ni 4mesice,sedan,z vybavy Amundsen,stresni okno,cerna maska-zrcatka,cervene prositi,rezervni kolo,kola z vyroby-Dorado 7,5 x17,na ty hned supnu nejaky zimaky a mam tim vyresene kola na zimu(zvazuji pouze letni provoz s nakupem zimniho povozu),na leto mam v garazi obuta new kola a pneu OEMS steel 111 R19,pruziny ST suspensions-30mm,par prkotin jako cervenou listu na masku a samozrejme pattex na prilepeni znacek.Jedna z prvnich cest bude za Petrem do SGS na vypnuti start-stop,kterej mne znervoznuje,i kdyz jsem v aute jeste nesedel.Uvidime co bude dal a jakou cestou se bude sedivka ubirat.

 

 

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři

Suoer tesim se upravy budou pecka a barva jednoznacne nej :)

Co se tyce strechy, tak kolega v praci mel panoramatickou strechu a loni v zime po odemceni auta slysel jako by podtlak a po dobouchnuti dveri se mu vysypala dovnitr nic prijemnyho kazdopadne to mohlo byt zpusovene velkou zmenou teplot diky webastu a mrazu venku, ve skodovce rikali ze to jeste nevideli :D kazdopadne snad se ti jakekoli poruchy yhnou obloukem :)

Odkaz ke komentáři

By ma zaujimalo,kedze si si nechal auto vyrobit na 17tkach,ake disky mas zapisane ako alternetivne priamo z vyroba.Po novom totiz,podla tzv tyre cluster na tom,na com vide auto z fabriky,na tom by malo jazdit.Smerom dole nieje problem,hore vraj nemozne,oficialne nezapisatelne.Mozes sem potom hodit,ake alternativy v TP zapisane budes mat?

Tiez by som do buducna nechal vyobit na mensich a vo vlastnej rezii poriesil vacsie.

Odkaz ke komentáři

By ma zaujimalo,kedze si si nechal auto vyrobit na 17tkach,ake disky mas zapisane ako alternetivne priamo z vyroba.Po novom totiz,podla tzv tyre cluster na tom,na com vide auto z fabriky,na tom by malo jazdit.Smerom dole nieje problem,hore vraj nemozne,oficialne nezapisatelne.Mozes sem potom hodit,ake alternativy v TP zapisane budes mat?

Tiez by som do buducna nechal vyobit na mensich a vo vlastnej rezii poriesil vacsie.

jo 19" tam jsou napsané, bohužel jenom 225/35/19.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...