Přejít na obsah

magnum steel


Doporučené příspěvky

Dekuju kluci,uz se s autem mame radi,vcera morava a zpet na otocku,naprosta spokojenost zatim.Neni moc casu ale pomalu chystam prvni upravy,uz by mely dorazit podlozky na ty utopeny kola,coz je jedine,co mi na vzhledu vadi,pouziju je zatim na ty 18 zimaky,zadek dam 3cm,predek 1,5cm.Pri peknym pocasi nalepim cervenou listu na masku,znacky na pattex a bude se vyckavat na jarni presun na 19,ktere uz jsou od podzimu v garazi no a samozrejme na svou instalaci cekaji take pruziny KW-30mm,ktere lezi v krabici vedle kol.Strechu jsem po zrale uvaze prehodnotil,jako celek nazivo se mi to moc libi,protahovat ji dal cernou nebudu.Pouze zadni kridlo pujde do leskle cerne folie,coz po antene pekne zakonci lesklou cernou linii v zadni casti auta..Dnes jsem sehnal kratky lighting kabel na telefon,ktery mne v pripade potreby nabijeni telefonu nahradi zbytecnej drzak na skle,co obcas na teple spadne a vsude jsou kabely,ten drzacek telefonu dole vedle zapalovace je genialni.No a jeste chci v dohledne dobe zapojit od nejakeho elektrikare kameru na horni cast okna,aby taktez nebylo potreba dlouhy kabel k zapalovaci.Veskere uvahy o lizatku jsem vzdal,protoze nazivo je cumak fakt suprovej a podobny ficury by vzhled zbytecne kazily.Chtel jsem puvodne ten Rieger s cernym lipem ale jak rikam,kaslu na to.Uvahy o chipu prozatim zcela odkladam,auto slape super,neni potreba v teto veci delat nejake zasahy do jednotky.Mozna casem.Barevnost auta bude kombinace sede steel s troskou cervenych a cernych drobnosti,jina barva zasahovat do auta nebude.Folie na okna urcite nebudou,octa mi pripada moc hezky vyvazena a cerny okna vzadu,by urcite nebylo to prave.

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...