Přejít na obsah

White RS Stenlyho daily car


Doporučené příspěvky

Príčina je neznáma.. Olej som menil po 10tis... Rozvody robene na 218tis... Momentalne najazdené 234tis... Auto je dovezene z nemecka podla zistovani a podla servisky sedi všetko... No v dnešnej dobe sa da stocit km a neprides na to...

 

Udajne to mohla byt aj nejaka vada z vyrobí... Ze uz sa to na par kusoch stalo... No nieje to niečo co sa deje na každom aute...

 

Stalo sa mi to v najnevhodnejsiu chvíľu a to 2 týždne pred svadbou...

Dufam či zoženiem druhy motor

Odkaz ke komentáři

ahoj, to je hold smula.

To samé se stalo minulý rok bráchovi na scoutu, začala zlobit spojka a byla v prdeli i klika. tak se taky musel sehnat jinej motor a prodalo se to... Hold u těhlech PD a CR normální věc...

 

motor seženeš, kdybys chtěl kontakt tak vím kdo by ti ho v ČR sehnal.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

RSka už je doma zo servisu...

Menil sa komplet druhy motor, vsetky nove tesnenia, rozvody spravene, bola dole napravnica tak sa rovno spravila generalka prednej nápravy, nove tyčky stabika, gulove čapy nove. Silentloky zadne a vela ďalšieho.... Motor ma realne najazdenych iba 88 000km... Takže dufam ze bude bezproblémovo jazdiť minimalne ďalších 100 tis km......

Bohužiaľ pre mna som musel predať kolesa 19' Vossen repliky lebo funkčnosť auta mi bola prvorada pred vzhľadom..... Teraz mam na aute nejake 19' ani neviem ake...ale nieje to moja šálka kávy. A jedna fotka autíčka konečne doma...a dnes spravenych prvych 300km.

post-663-0-95309500-1462283075_thumb.jpg

post-663-0-60113200-1462283101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...