Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Vlasta79

Vlastova Kokina

Recommended Posts

Sedačky :palec:.  O málo nižšiu cenu som videl na obyčajné vysedené pred totálnou očistou. Naprával si aj ten molitan, či čo to je za hnus ?

ta koženka je podlepená 5mm molitanem, takže ta sedačka nabyla na velikosti a objemu, je to lepší než to bylo. ta moje byla sesezená. ta cena je ideál .. jasné, dají se koupit z anglána nebo leona .. ale za x litrů, jet přes celou republiku a většinou jsou krásně nafocené a na místě stojí za houby

V 13. 1. 2019 at 15:11, Vlasta79 napsal:

přešel jsem na level 2Din :D 

ještě se sériovýma reprama .. nové jsou ještě doma v teple ...  

49581094_1795778270527784_4049344601742376960_n.jpg

50514833_1795778367194441_4377210937556336640_n.jpg

Paradni radio :) 

Ten stribrnej dekor je rs nebo folie? 

nového ... ani nic .. jenom komplet řízení, puky, silentbloky předku, brzdové hadice, komplet nová muzika s vytlumenýma předkama .. takže taková pohoda na jedničku no . stejně je to tady mrtvé u jedničkových

Ty sedačky vypadají dobře! Kdo ti je dělal? Taky jsem koukal, že bych vyměnil potahy, ale u Šindeláře by to vyšlo tak na 8ku a to ještě bez přehození...

byly nějaké opravy podvozku na boudě, tak jsem ji vzal projet :D  navíc jsem to šupl rovnou zvážit, komplet naložené na dovču a má to luxusních 1120 kg samostatný .. takže připojený na autě 1060 .. 

56443014_1911323942306549_7819641896908619776_o.jpg

Parada ?

Naklad v karavanu na dovcu (i voda atd.) ma jen 60kg? To jsem cekal vic...

60 kilo tlaci na kouli. To se odpocitava od celkove vahy odpojeného. 1120 samostatný, 1060 ma pripojeny. Doloznost 140 kg do celkove 1200. Vodu ani plyn nevozim

čaus, jak jsi spokojen s 2din ? hlavně co se týče zvuku ale pro normálního posluchače v rámci ceny. Jeto z číňan z ali ? 

spokojený jsem, je to koupené tady v česku od prodejce. a zvuk ... vyměnil jsem i kompletně repráky včetně vytlumení, takže je to úplně někde jinde

s přehledem.. a nejlepší tam byl jeden maďar s jedničkou kombálem .. na velkých kolech ..se zelenýma doplňkama... dojel se za mnou podívat na benzínku, kde jsem tankoval od obchodu .. projel benzínkou .. a okukoval jedničku z ciziny s jinýma doplňkama .. já na něho zdar.. on kývl.. druhý den jsem ho potkal na cestě do Sárváru :D  já ruku do okna a on ruku z okna a mohl se umávat.. to potěší :D 

Tak proc by se nepodival na peknou octu, kdyz sam mel taky nejaky upravy (taky okukuju pekny auta) 👍👍.

To jsi byl ale bez karavanu, ze?