Přejít na obsah

OII RS 2.0TFSI


Doporučené příspěvky

Dnes změna barvy brzdičů na červeno a zkouška koles a usoudil sem že asi budu muset s autem trošku na zem :) je to jak koza [emoji3] a zítra bych chtěl nahodit lízátko tak uvidíme jestli se k tomu dostanu :)ef91e593c575028dbd30011fb45ac6f4.jpg3c43a7670c80f30e8814945863fbb42d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem lukyn19
Odkaz ke komentáři

No zase nechci jit o tolik dolů pač sem měl možnost jet na H&R a na mě celkem tvrdé :/ ale tak 100 lidí 100chutí nikomu to neberu :) přemýšlím o https://www.tuning-in.cz/sportovni-podvozek-ap-skoda-octavia-1z-rs-limousine-kombi-sedan-wagon.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=product&gclid=Cj0KEQiAot_FBRCqt8jVsoDKoZABEiQAqFL76LDb_v5iJy7YoKrzmC0IMk3hD7GYAkdBjeGtGtmdIxMaAnLK8P8HAQ stejně tlumiče nejsou už nic moc tak bych dal celou sadu pokud ji někdo máte budu rád za každé postřehy :) 82d8639a6f638b7dcaf5f7b0a4c78786.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem lukyn19
Odkaz ke komentáři

Určitě u AP chybu neuděláš, AP je divize KW. Já mám AP připravený, ale stavitelný, jezdil jsem v něm, kluci okolo mě ho mají na O2 a super, auto ztuhne, ale tak nějak příjemně. Jen za mě, -20/-20 není tolik a třeba se ti za půl roku bude chtít jít ještě víc k zemi. Já bych osobně šel do toho stavítka, občas mají akci a dá se AP stavítko sehnat třeba za 12-13tis, což už není tolik navíc a můžeš kdykoliv jít s tím nahoru nebo dolu.

Odkaz ke komentáři

Děkuji za info zatím to ještě nechám na serii všechno postupně :) teďka mě došli díly ohledně údržby, připravuji postupně na chorvatsko [emoji56][emoji56]:) rozvody s pumpou, termostat, kliňák, filtry, chladící kapalinu, střední a zadní díl výfuku, olej objednán millers oil tak teďka jen to tam nechat nastrojit :)

7b1653dcfe19a76b6d9ed2a4a1d96b40.jpgd3448d23cc606e3afb2690776e3698ec.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem lukyn19
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak RSka je doma od pana doktora :) dělali se rozvody s pumpou, vyměna chladicí kapaliny a termoregulátoru :) Vůbec se mě nechtěla ohřat pořad držela na 70 stupních a když sem jí zatopil na delší dobu tak šla až na 60 :( na 90 sem jí dostal pouze pomalou jízdou a musela být venkovní teplota nad 10stupnu :) teďka je tam 90 hned a hlavně se to tam drží za každých okolností :) takže už jen nové letňáky a mám 1000km do výměny oleje a už to bude snad letos vše :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem lukyn19
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...