Přejít na obsah

Úprava výkonu


Doporučené příspěvky

Ahoj slyšel jsem dnes od známého že viděl úpravu výkonu bez chipování , v podstatě šlo pouze o záměnu jednotky motoru a tak se chci zeptat zda se s tím už někdo setkal.Prý stačí jen přehodit jednotku z motoru 2,0 tdi a bez problémů to funguje stačí jen sladit imobilizér.Ví tu o téhle možnosti někdo něco ?díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

právě mi to tak moc nesedí jen sem o tom teď slyšel od známého a myslel jsem si že se ta jednotka s motorem vůbec nespojí a ani to nenastartuje,ze zajímavosti jsem to zkusil a motor naskočil úplně v pohodě a byl tam poznat rozdíl ve výkonu.Jen to mělo dvě vady neustále to žhavilo a při vypnutí motoru se ozývala dvouhmota což na normální jednotce nedělá.

Odkaz ke komentáři

No a dat tam tak jednotku z V6 2.5 to by byla jizda ??

Neverim ze to bude s jinou jednotkou fungovat

A jakej ma vliv jednotka na dvouhmotu

hele sám sem tomu nevěřil,ale měl jsem doma jednotku z auta ktere my cca 2roky z5 ukradli (policie jednotku dopátrala a vrátili mi jí s tím že pry je z ní vymazán imobilizér) šlo o 2,0 tdi scout kód motoru BMM a teď mám 1,9 Tdi BXE. Tak jsem to vyzkoušel dal do auta a auto normálně nastartovalo bez zaváhání jen blikala kontrolka žhavení a když sem to projel bylo to znát že je to jiné dokonce mi přišlo že i chod motoru je lepší už na volnoběh,ale jak sem už říkal jakmile sem to vypínal tak se ozývalo rachtání od spojky a po vyměně na původní jednotku zase v pohodě.Tak nwm jestli větší krouták nebo co fakt netuším :/

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...