Přejít na obsah

Pokazene zavirani patych dveri - chyba v el. obvode


petanxx

Doporučené příspěvky

Mam Octavia 2 bez FL a nejdou mi otvirat pate dvere (ani klickem ani spinacem ve dverich). Zkouseli jsme vymenit komfortni jednotku a take zamek dveri.Ani jedno nepomohlo. Vypada to na problem v el. obvode. Mate nejaky tip, kde byva u oktavky 2 v souvislosti s touto zavadou casty problem, resp. na ktery draty/spoje se podivat nejdrive?

 

Diky za radu!

 

 

Diagnostika rika nasledujici:

 

Addresa 46: Komfort systém
Labely: SVO\1K0-959-433-MAX.clb
Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 959 433 BT HW: 1K0 959 433 BT
Systém a/nebo verze: KSG PQ35 G2 020 0204
Kódování: 80801A085283007F3F02850500084F01807C00
Číslo dílny: WSC 73430 790 00000
Další informace: Sounder n.mounted NGS n.mounted
Další informace: IRUE n.mounted
VCID: 0303D614424F30266D-8056
1 nalezena chyba:
02483 - jednotka zamykani zadniho vika
012 - chyba v elektr. obvodu
info o závadě:
Stav závad: 01101100
Priorita závad: 4
Frekvence závad: 1
Poeítadlo resetu: 138
Indikace času: 0
Datum: 2000.00.00
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj,

mám podobný problém u OCT II Tour 1,6 MPi. Občas se stane že kufr nejde otevřít ani spínačem na dveřích ani klasicky DO, pouze prostředním tlačítkem DO. Nebo se kufr sám otevře při nastartování, nebo zabouchnutí některých svěří. Mikrospínač měněn bez výsledku, v servise se závada neprojevila, stává se to zcela náhodně. Mám v plánu výměnu spodní části zámku dveří. Díky za jakoukoliv odpověď nebo informaci.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Na kabel jsem nekoukal ale dovolím si tvrdit že tím to nebude, celou zimu co byl mráz se problém neprojevil až teď posledních pár dnů co se oteplilo to opět zlobí stejně jako předtím... Dokonce bych řekl že to není ani deštěm například teď dva dny prší je mokro a nic předtím než pršelo to zlobilo snad celý den. Každopádně mám teď v plánu rozebrat v kufru vlevo tapec kde je nějaká svorkovnice a taky se podívat do té průchodky.

Za jakékoliv rad a nápady předem děkuji.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...