Přejít na obsah

Plastová kapsa okolo hrdla nádrže


Martin.1

Doporučené příspěvky

Ahoj,

při tankování jsem si všimnul, že ten plastový díl okolo hrdla nádrže na jedné straně nedrží na karoserii.Drží pouze u pantu plechového víčka.

Sundal jsem podběh a žádný šroub nebo něco jiného, co by plast drželo na karoserii jsem nenašel. Na čem by to mělo držet?Z výroby se to lepí?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři

Já to naživo sundaný neviděl, na fotkách je vidět, že modul má dole a nahoře vždy dva výstupky, který se maj "přecvaknout" přes lem otvoru v kastli. Po stranách opravdu vidět nejsou, ale fotky neukazujou detaily. Ale, podle DP to naproti pantu v kastli drží právě ten montážní díl, skrz nějž prochází šteft od zámku. Ten montážní díl může být prasklý, ale to by potom i zamykání jistě blblo.

 

U Tebe ten modul nějak vystupuje nad kastli? Jaks myslel, že nedrží strana naproti pantu na kastli?

 

Pokud máš tapec dole, sundej zámek, neboli nastavovací díl podle DP, sundej montážní díl a zkus modul domáčknout. Pokud to nepůjde, budeš muset modul sundat a kouknout na to pořádně.

 

Aha, tady je vidět detail, i na straně zámku je klip, ale nechápu, jak by mohl sám bez manipulace s ním prasknout. Leda to někdo neodborně sundal před lakováním ... :( No, snad Ti tenhle link helfne. Ten klip pokud tam je budeš muset opatrně odjistit třeba šroubovákem zezadu při sundaném podběhu, přitom pomůže modul v tomhle místě lehce domačkávat do kastle. Stejnej postup jak na konektory B)

 

 

Odkaz ke komentáři

Díky za návod a Tvůj čas.

Montážní díl bude v pohodě, ale ten ulomený klip by dával smysl.Zítra na to mrknu.

Modul nad kastli nevystupuje, ale dá se rukou od kastle trochu volně odtáhnout.Všimnul jsem si toho při tankování, že je to volný.

Vypadá to, jako by se mi do nádrže někdo zkoušel podívat.Je tam trochu drblý lak,ale jinak nic.Samo od sebe by se to neuvolnilo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...