Přejít na obsah

Zle startuje


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

ma niekdo skusenot so zlym startovanim na tomto motore?

Nastartuje skoro vzdy takmer okamzite ale ked je pod pod 0 stupnov tak takmer vzdy na 3 valce( niekedy by som povedal aj na dva ked je - 5 -10). Nie som sice odbornik ale takto isto to bolo ked som mal Octaviu I, vymenil som zhavice( po 300.000 km :-) ) a bolo to ok.

Toto auto je v zaruke , v servise mi povedali, ze na zhavice by to hlasilo chybu ale nehlasi, bol som vcera na kontrole po 90.000 km. Podla servisu nie je urcena zivotnost na zhaviace sviecky.

Otazkou je ci hlasi chybu na uplne nefunkcnom zhavici alebo aj ked klesne funkcnost, lebo zhavic nie je iba funkcny alebo nefunkcny.

Nejaka ina rada?

 

Dakujem

 

Odkaz ke komentáři

Keby odišiel žhavič tak to chybu bude hlásiť, ale pokiaľ len je nejaký chybný tak s veľkou pravdepodobnosťou nie. Sused nedávno riešil tento problém, že raz v pohode nebol problém, a druhýkrát myslel, že zošedivie, keď auto nechcelo poriadne šlapať. Tiež mu povedali v servise že tam problém nevidia a prišiel na to, že keď takto mu nejde na všetky valce, tak zastane a naštartuje znovu väčšinou mu to pomohlo

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • auto dotlmené a mal som pocit na dialnici že to hučí pri 150km/h ako keby som šiel cca 130km/h takže niečo to určite spravilo 🙂 sedačky už idú ale ešte treba toho dosť dorobiť čo sa týka elektriky a pozapájanie. Posed paráda ale sedím v nich o poznanie vyššie tak neviem či je potreba aby sa ešte vysedeli (dorábal tam peny čalumník) alebo to je tým že sú elektrické a nejdú tak nízko ako manuálne. Opäť pocitovo cítim sa že som tak o 5cm vyššie ako by som chcel..
    • Aktuální nájezd 249 tis. km. nová cena 159 tis. Kč.
    • Ahoj, moc děkuju za vysvětlení, ale bohužel to tím nebude. Zkoušel jsem volnant v jiném autě (v Golfu a tam funguje). Stejně tak multifunkce z toho Golfu funguje i v Oktávce. Přijde mi to jako vzájemná nekompatibilita té multifunkce s podvolantovkou 😞  
×
×
  • Vytvořit...