Jump to content

Pepin

Uživatelé
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

978 profile views

Pepin's Achievements

0

Reputation

 1. Zdravím, rád bych se zeptal, do kterého roku výroby u Superbu III 2.0 TDI, 110 kW není v tomto voze Adblue. Děkuji za Info!
 2. Dobrý den, rád bych se zeptal jestli má někdo zkušenosti s odstraněním plastových lemů. Předpokládám, že lze využít horkovzdušku, pokud ano, jak případně odstraním polyreutanový tmel z karoserie. Děkuji za info!
 3. Zdravím, rád bch se zeptal jestli má někdo zkušenosti s EGR ventilem+chladič, a to zn. PIERBURG! Děkuji za případné info!
 4. Zdravím, po výměně EGR ventilu včetně chladiče a podtlakové regulace tlaku turba auto opět jezdí jak má.
 5. Zdravím, mám Octavia II MR2011, 103kw - CR s tím, že se mi rozsvítila kontrolka motoru a rozblikalo žhavení, dále mám pokles výkonu. Diagnostika vyhodnotila chybové hlášení P0405 - recirkulace výfukových plynů čidlo obvodu Low. Je možné že EGR ventil dosloužil, či to odkazuje na jiný díl. Děkuji za případné info k závadě!
 6. Pepin

  Zadní pružiny

  Zdravím, rád bych se zeptal jestli při montáži origo pružin s barevným označením 2x zelená a 1x bílá s nápisem HFH je pravidlo osazení pružiny s barevným označením ve spodní či horní části, případně jeli to jedno. Děkuji za upřesnění!
 7. Pepin

  Zadní pružiny

  Zdravím a děkuji za info! Dle VIN mám přiřazeny pružiny s označením 1x bílá a 2x zelená (BE), které mám namontovány. Pravděpodobně není počítáno se závěsným zařízením. Můžu se zeptat jaký je rozměr od spodní části kola k lemu blatníku. Děkuji za případnou odpověď!
 8. Pepin

  Zadní pružiny

  Zdravím, u mé Octavie combi 2.0 TDI (103 kW), rok výroby 2011 zvažuji výměnu zadních pružin, na současných mám barevné označení 1x bílá a 2x žlutá. Pokud jsem se díval na nabídku pružin, tak toto barevné označení by mělo být na Octavii 2, 1.9 TDI. Děkuji za případné info, jaké označení má bát u mého auta, podotýkám, že mám závěsné zařízení
 9. Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je někdo v okolí Ústí nad Labem, kdo zvládne předělat manuální klimatizaci na automatickou. Mám Octavia II, 2.0 tdi, po fl (r.v. 2011) s výhřevem sedadel. Prosím o případné nabídky s cenovou kalkulací (materiál + práce). Jsem z Krupky. Moc děkuji za případnou odpověď!
 10. Toto je filtr s akivním uhlím.
 11. Problém bude nejspíš tím, že nemám rámeček pro filtr s výškou 30mm. Mám totiž spodní rámeček a nikoliv ten horní a přitom mám automatickou klimu.
 12. Originální (MANN FILTER).
 13. Zdravím, rád bych požádal o radu, rozhodl jsem se k výměně kabinového filtru (manuální klimatizace), filtr mám originální s výškou 3 cm, bohužel při výměně není možné jej v přední části zacvaknout s tím, že ani v zadní části to nesedí. Je možné že filtr je příliš vysoký? Děkuji za odpověď!
×
×
 • Create New...