Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

Pepin

Uživatelé
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. Máš pravdu, že to funguje, problém byl však při emisích, kdy to zjistil technik a odmítal potvrdit kladné emise, a tudíž pokračovat na TK, ale nakonec souhlasil s tím, že je nutné závadu odstranit. Takže mi samozřejmě zatrnulo, a proto se snažím toto vyřešit.
 2. Dobrý den, po výměně budíků za faceliftové u Octavie 1 (r.v. 2000) s motorem 1,9 tdi se na diagnostice objevila závada 4669 Kontrolka žhavení, Přerušení/zkrat-kostra a bohužel to nejde vymazat. Můžete mi někdo poradit, jak tuto závadu odstranit. Dočetl jsem se tady na fóru, že toto lze výměnou řídící jednotky motoru. Je někdo v Praze či okolí, kdo by tento problém byl schopen odstranit, jelikož s novějšími budíky jsem velmi spokojen, neboť nepadají ručičky a nebliká opakovaně kontrolka imobilizéru. Moc děkuji za každou radu či pomoc!
 3. Pepin

  imobilizér

  Dobrý večer, já jsem se blikající imobilizéru zbavil po výměně budíků za faceliftové. Mám Octavii tdi roku v. 2000 a blikající imobilizér často způsobuje závada v původních budíkách, které se přehřívají, protože nemají chlazení.
 4. Zdravím, výměný budíků provádí pan Dušek z Chomutova a je šikovný. Má inzerát na Bazoši či Sbazaru.
 5. Pepin

  Silentbloky ramen

  Ještě jednou děkuji za odpověď!
 6. Pepin

  Silentbloky ramen

  Ano, souhlasím, četl jsem velmi dobře, ale ten předposlední komentář byl od tebe velmi trapný. Dne 19. prosince jsem reagoval na komentář od NOVON ze dne 17. prosince., u něhož jsem pochopil, že použil opakovaně u tdi ramena FRAP.
 7. Pepin

  Silentbloky ramen

  Děkuji Venouškovi Veselému za komentář! Doporučuješ origo plné? To, že jsem se nezmínil o penězích znamenalo, že akceptuji cenu, hlavně, že bude zajištěn komfort a kvalita, což Martin ASV očividně nepochopil a rozhodl jsem se na to nereagovat!!! Nicméně Venoušek Veselý mě přesvědčil, že jsou ještě tací, s kterými se dá seriózně diskutovat a případně od nich přijmout cennou radu. Moc děkuju!
 8. Pepin

  Silentbloky ramen

  Uvítal bych komfort a výdrž. Díky za případnou reakci!
 9. Pepin

  Silentbloky ramen

  Zdravím a děkuji za vyjádření. V takovém případě to bylo řešeno výměnou pouze silentbloků s tím, že nejsou plné a nebo plné, psal jste, že jste použil plné DELPHI, aby se komfort zlepšil? Nebo to zůstalo tak? Děkuji za odpověď!
 10. Dobrý den, po výměně budíků za faceliftové u Octavie 1 (r.v. 2000) s motorem 1,9 tdi se na diagnostice objevila závada 4669 Kontrolka žhavení, Přerušení/zkrat-kostra a bohužel to nejde vymazat. Můžete mi někdo poradit, jak tuto závadu odstranit. Dočetl jsem se tady na fóru, že toto lze výměnou řídící jednotky motoru. Je někdo v Praze či okolí, kdo by tento problém byl schopen odstranit, jelikož s novějšími budíky jsem velmi spokojen, neboť nepadají ručičky a nebliká opakovaně kontrolka imobilizéru. Moc děkuji za každou radu či pomoct!
 11. Zdravím, rád bych sdělil, že mám velmi dobré zkušenosti s kompletními brzdovými štíty od firmy Borsehung (kus 1200 Kč.). Má je od poloviny roku 2018 a jsem velmi spokojen s funkcí brzd, což bylo potvrzeno i na STK. Když jsem demontoval bubny, abych je nastříkal hliníkem, tak nebylo vůbec nutné zvedat samostavy, protože bubny šli dobře sundat.
 12. Pepin

  Silentbloky ramen

  Ramena jsem měnit nemusel, ale řekl jsem si, že když řeším pření nápravu: kulové čepy, tyčky a čepy řízení (nové origo), neboť u toho byly vůle, tak dám nová kompletní ramena, ať je klid, ale ty puky jsem nevychytal. Geometrie je hotová.
 13. Pepin

  Silentbloky ramen

  Moc ti děkuji za doporučení, postupně to začnu řešit s tím, že jako první nechám vyměnit silentbloky předních ramen. Co se týče silentbloku motoru, převodovky či kosti máš na mysli originál – škoda anebo originálního výrobce (prvovýroba) pro škodu např. LEMFOERDER aj.
 14. Pepin

  Silentbloky ramen

  Díky za zajímavou informaci, nerad bych se dostal do situace, že vyměním silentbloky a vše bude stejná. Aktuálně si nevím rady, jak závadu řešit, rep. mechanik. Rozhodně uvítám případné zajímavé podněty. Děkuji.
×
×
 • Create New...