Přejít na obsah

VAG-váha vzduchu


Petan.VUT

Doporučené příspěvky

Problém s váhou vzduchu potkal snad většinu z nás, tedy i mě. Protože jsem neměl čas navštívit servis a nutně jsem musel do zahraničí, rozhodl jsem se ji regenerovat. Váhu jsem demontoval a vyčistil opatrně čistým lihem, ten za chvíli vyprchá. Váhu zbavenou nečistot jsem zpět namontoval. Po zkušební jízdě v VAG-COM byly hodnoty v normálu. Regenerace včetně zkušební jízdy trvala asi hodinu. Toto se přihodilo při 240.000 km a nyní už má dalších 60.000 km. Možná má někdo i další způsob.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Problém s váhou vzduchu potkal snad většinu z nás, tedy i mě. Protože jsem neměl čas navštívit servis a nutně jsem musel do zahraničí, rozhodl jsem se ji regenerovat. Váhu jsem demontoval a vyčistil opatrně čistým lihem, ten za chvíli vyprchá. Váhu zbavenou nečistot jsem zpět namontoval. Po zkušební jízdě v VAG-COM byly hodnoty v normálu. Regenerace včetně zkušební jízdy trvala asi hodinu. Toto se přihodilo při 240.000 km a nyní už má dalších 60.000 km. Možná má někdo i další způsob.

prosim nemas navod jak demontovat vahu a postup na vycisteni,, dekuji

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

kamoš mně napíchl auto na počítač a všechno dobrý a dívali sme se na údaje od váhy vzduchu a zdá se nám to nějaké divné.

Jsou tam vlastně dvě políčka, jedna hodnota požadovaná a sruhá aktálně dodávaná ne. A ta aktuální je cca o 150 větší na volnoběh a pak taky tak....pořád je to větší zhruba o těch 150 i za jízdy.

Je to normální? Mělo by to být zhruba stejné. Auto se mně zdá, že jede tak nějak normálně, akorát dřív jelo líp se mně zdálo.

chci si od kamoše půjčit váhu, ale ted nebudu mít čas tak chcu aspoň vědět jestli je už načatá.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...