Přejít na obsah

tour artic green


Doporučené příspěvky

Zdravím. Členem jsem již řadu let a až teď jsem se rozhodl představit svojí sériovou tourku s motorem

1.6 75kw. r.v. 2010

 

Octu jsem kupoval počátkem roku 2014 a měla najeto 25tisíc km. Momentálně najeto 65xxxkm.

 

Výbava klasika tour, + vyhřívaná sedadla, loketní opěrka, rádio, malý kožený paket, dálka+ sklopný klíček.

 

Na vozidle jsem zatím žádné úpravy nedělal, pouze jsem zakoupil:

 

16 kola

 

u rolbaře tempomat a zadní repro

 

sluneční clony zadní okno + boční okna.

 

A co bych opravdu velice chtěl

 

dodělat xenony- zatím tápu nemohu sehnat

 

folie na zadní okna

 

zvýšení výkonu čip - nevím zda není u atmosféry zbytečné

post-1829-0-42323500-1504984153_thumb.jpg

post-1829-0-68736100-1504984173_thumb.jpg

post-1829-0-95886700-1504984205_thumb.jpg

post-1829-0-72629400-1504984231_thumb.jpg

post-1829-0-78152600-1504984284_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Petr101
Odkaz ke komentáři

Vitej, octa vypada pekne a ty kilometry jsou paradni. Xenony by byly super, treba se ti casem zadari je sehnat.

Co se tyka cipu, tak u tohoto motoru jsou to vyhozene penize, protoze uz z vyroby je nastaveny maximum co ten motor dokaze a tak by ti cipem mozna pribylo jen nekolik kw a to za to nestoji...

Odkaz ke komentáři

Díky, starám se o ní, každý rok proběhne dekontaminace, clay, odmaštění a letos jsem nanášel od gyeon keramiku can coata. Jinak jsem uvažoval o prodeji chtěl sem koupit dvojku 1.6 tdi, ale nakonec jsem se rozhodl, octa zůstane, poněvadž jsem na ní nemusel řešit žádnou větší závadu ani problém. Pouze za celou dobu měněno 1x ložisko kola.

Odkaz ke komentáři

Díky kluci, jo jo octa je fakt super, vše pevné, sedí na silnici skvěle. A letos jak jsem nasadil 16 + nový pneu, tak je to ještě lepší, ani jsem takový rozdíl nečekal.

Konny, xenony na bazoši nějaký jsou, já mám jen strach aby nebyly z vozu z anglie, nevím ani jak to poznat.

 

Jinak ještě mám, tedy manželka Fakbu combi 1.4tdi. No a ta mě stála v poslední době docela ranec, spojka, intercoler, alu kola nové tlumiče, nové letní + zimní pneu, folie na okna, tažné,proto jsem odkládal xeny.

A aby toho nebylo málo tak letos v únoru se opravdu dařilo. Nejdřív manželka odřela fabku o sloup v garáži. A já přijel octou před barák, že jsi du napustit vodu do kýble na mytí a dopadlo to takhle. Soused z baráku parkoval. Málem jsem dostal infarkt, pak zbyl jen vztek.

 

 

post-1829-0-78577200-1505025419_thumb.jpg

post-1829-0-10491500-1505025528_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Petr101
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, tak včera o octule první problém a hned velký. Ráno jsem přijel do práce  a po zastavení  zůstal viset spojkový pedál na podlaze. Večer jsem již neodjel pod autem louže brzdové kapaliny a spojkový pedál nefunkční spadlý dole. Odtah do servisu a čekám co se stalo. Poměrně jsem zklamaný mám najeto teprve 75 tisíc. Dle předběžných zpráv nejspíš spojkový válec. Nemáte někdo s tímto problémem zkušenost? Díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...