Přejít na obsah

Zátah turba a jiné.


Doporučené příspěvky

15 km? neee, to je dlouho :) bych spis rekl tak 10, co mam vypozorovano ze svyho auta. Taky to muze byt tim, ze to vypozoroval nekdo, kdo ma zaslepeny EGR ventil, tam se to ohriva pomaleji :) musis si poridit vyhrivany sedacky :(

Odkaz ke komentáři

jestli nafta není hlučná tak já teda nevím :)

kde nafta končí..benzín teprv začíná :(

a face model je o hoodně vychytanější než předface....jednak líp vypadá,světla svítí a tuhost karosérie je taky jinde...Bsloupek je přepracovaný atd...ta bezpečnost je větší

ohřev je hoodně závislí jestli jedeš po městě bo mimo město...tak to trvá dýl....

taky to držík kolem 2000ot ve městě..a bez turbo diry :)

Odkaz ke komentáři

Zkusím rovinku, u nás je těžké jezdit, 3 km do kopečka a pak 3 km z kopečka a jedná se o pěkný sešup, odhaduji 10% (na dvojku se auto rozjede i bez plynu) a zas do města přes pár kopečků, rovinky u nás nejsou. :) pozoroval jsem teploměr a ručička klesala a stoupala podle toho, jestli se jelo do kopce nebo z kopce. :)

Odkaz ke komentáři

Teplota kolísala jen v prudkých kopcích, tak nevím a řešit nebudu, jen jsem měl tu příležitost se s tím seznámit. :) Vypadá to slibně, když tak bych pak benzínové turbo vyměnil za naftový turbo. :)

Na face předělat mě napadlo, ale museli by se předělat světla, blinkry, nárazník a úprava v karosérii, konektory atd. zadní světla a pod nimi jsou plastové krytky, ty by se museli vyměnit také.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...