Přejít na obsah

Táhne do strany


MiSKO83

Doporučené příspěvky

U O3 jsem toto téma nenašel, tak jsem založil nové.

Auto mi při rovném volantu mírně táhne doleva. Geometrii jsem nechal udělat v autorizáku (hodnoty viz. obrázek), nicméně stav je stále stejný. Zkoušel jsem i prohodit kola nejprve PP za LP a poté i přední za zadní a beze změny. Auto má najeto 40 tis. km. O3 2.0 TDI. Někdo nějaké nápady, čím by to ještě mohlo být?

20180920_193341.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Skús prehodiť kompletné kolesá za iné. Riešil som nedávno niečo podobné - pôvodné 17-ky Denom, rovné, vyvážené a auto pri vyrovnanom volante mierne ide vľavo. Vyskúšané bolo prehodenie kolies krížom krážom, stále rovnaké správanie. Po prehodení celých kolies za zimné 16-ky Velorum je zrazu všetko bez problémov, rovná priečka volantu a auto ide pekne rovno. Geometria je v poriadku, vyskúšané rôzne nastavenia hodnôt v zelenom, ale rovnaké správanie. Auto nebolo nikdy búrané, najazdené je 50tis km, zadná náprava je jednoduchá. Vyskúšané boli iné 17-ky z úplne novej O3, to isté - auto ide mierne vľavo. Vyskúšané 18-ky, auto ide krásne rovno. Proste problém je len na 17-kach kolesách!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Výměna kol nepomohla, na nových 16" zimních kolech to taky bylo stejné. Vyřešili to až na ČTVRTÉ geometrii v BestDrive v Otrokovicích, kde si na tom (na rozdíl od jiných vč. autorizáku ŠA) dali záležet - vyrovnali nejprve volant na řídících tyčích a poté upravili sbíhavost. Nyní už jezdím rovně :-) .

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...