Přejít na obsah

Auto táhne do strany


Ladews

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám OII RS a posledních pár měsíců mi auto táhne pořád na pravou stranu (Je jedno jestli mám letní kola 18-ky nebo zimní 16-ky). Měl jsem to 2x v servise na geometrii + mi celý podvozek kontrolovali (mám jej v serii) a podle nich tam není nic špatně. Mohou být příčinou např. tlumiče? Jenom si nejsem jistý, jestli jsou opravdu KO, protože když jedu po nějaké horší cestě, tak nějaké tupé rány se neozývají....   

Odkaz ke komentáři

Tupé raný jsem taký měl, prasklá my pravá přední pružina ale v místě kde pružina naléhá na tlumič, pouhým pohledem k nepoznání. Mam origo sportovní podvozek (tzv.sport.paket) takže bychom měly mít podobné pružiny a taky se jinak kromě mírného táhnutí doprava a tupých ran nedalo poznat že je praskla.

Odkaz ke komentáři

Tak pružiny jsou zkontrolované a prasklé nejsou. Ještě mě napadlo, zda by to nemohly dělat čepy řízení. Na zvedáku to třeba není poznat, ale při jízdě už nedrží, tak jak by měly a proto tak táhne... Ale nevím jsou to spíš jen domněnky. nerad bych do toho šel metodou pokus omyl a měnil celej spodek. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...