Přejít na obsah

MOON WHITE OIII Combi Style 2.0TDI


Doporučené příspěvky

Ahoj,

v sekci OII mám naši Karcoolku, se kterou jezdí manželka. Do této sekce se přidám s objednaným služebákem.

OIII Combi 2.0TDI DSG7 ve výbavě Style, barva Moon White metalíza, kola Denom 17, interiér béžový s černým stropem.

Nad rámec výbavy Style přidáno: Sunset, zadní parkovací kamera, LED paket, vyhřívaný multifunkční volant, 17 kola, vyhřívané ostřikovače, adaptivní tempomat do 160 km/h s omezovačem a neplnohodnotné rezervní kolo.

Auto je na tříletý operák s přednostním právem odkupu. Odkup budu vážně uvažovat pokud se auto v průběhu osvědčí.

Teď už jen se těšit na druhou polovinu října, kdy bych měl auto převzít :biggrin:

 

 

 

 

 

OCT_01.JPG

OCT_02.JPG

 

OCT_04.JPG

 

Odkaz ke komentáři

Díky :smile: Mě se béžový interiér nikdy moc nelíbil, ale po několika černých už to prostě chtělo změnu a černý strop to ještě podpořil, vypadá fantasticky :wub:  Bílá metalíza je fajn, naopak nevýhoda u všech světlých aut jsou neustále mušky a obecně bordel na čumáku, ale to je drobnost :biggrin:

Co se týká prvních dojmů, tak máme za sebou za 2 dny teprve 350 km, takže zajíždím a moc ji neždímám... motor i převodovku znám, měl jsem tuto kombinaci v předchozím Golf Variant VII, spokojenost. Podvozek a jízdní projev v pohodě, velikost auta je jednoznačně do plusu - Golf byl tříčlenné rodině s kočárkem malej :biggrin: Co mi ale vyloženě vadí, jsou sedačky - žádné boční vedení, krátkej sedák do půlky stehen a i v nejnižší poloze je sedačka na můj vkus moc vysoko, jsem zvyklej sedět co nejvíce na zemi :biggrin: Na druhou stranu ale snad budou pohodlné na delší vzdálenosti...

Tož tak, těším se na další kilometry :smile:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...