Jump to content

Beuticek

Uživatelé
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

1 312 profile views
 1. Nádhera. Ta červená se mi líbí čím dál víc 👍
 2. Jj, dělal jsem to u sebe taky. Naštěstí jsem měl lampičky ve dveřích z výroby, takže jen koupit projektory, udělat kabely (propojky od těch lampiček) a vyřezat díry. To šlo celkem hladce, ten plast je měkkej, jde to nožem. Ale musíš postupně, abys neudělal tu díru velkou, jinak bude projektor vypadávat. Zkoušel jsem i projektor z Číny, ale originál je o hodně ostřejší a svítivější.
 3. Já bych to neviděl tak černě. Když ho nebudeš moc týrat, tak to ten motor dá. Díky COVIDu teď taky jezdím krátké trasy a v pohodě (mám už 165 tis.). Jen ho aspoň 1x za měsíc vezmi na projížďku a měň včas olej a filtry.
 4. Já bych to neviděl tak černě. Když ho nebudeš moc týrat, tak to ten motor dá. Díky COVIDu teď taky jezdím krátké trasy a v pohodě (mám už 165 tis.). Jen ho aspoň 1x za měsíc vezmi na projížďku a měň včas olej a filtry.
 5. K.áva,bych jí zadupal 🙈. Upřímnou soustrast.
 6. NB Laser je teď místo Unlimited, svítí stejně dobře, životnost u mě cca rok.
 7. To vypadá jako zamrzlej parkovací asistent.
 8. Beuticek

  Žiarovka

  Je to žárovka, která osvětluje řasy.
 9. Některé budíky to dělaly. Je snad na to aktualizace FW.
 10. Já na ně používám origo čistič od Škodovky All in 1. Zatím to šlo vždycky dobře.
 11. Nevím proč. Já s tím nemám sebemenší problém.
 12. Nene, u kessy je to tak standard. Když máš zapalování na klíček, rozsvítí se to po vytažení klíčku. Tak nevím, jestli to půjde nakódovat.
 13. Právě že jen páskou to nedrží. Je tam hodně nečistot, které do toho lítají, a časem to ta páska neudrží. V návodu je opravdu ještě nějaké lepidlo.
×
×
 • Create New...