Přejít na obsah

jak demontovat B sloupek a odjištění zad. sedaček


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

potřeboval bych  pomoct. Potřebuji demontovat a pak složit plasty na B sloupku na pravé straně a ještě potřebuji demontovat na zadních sedačkách nahoře to plastové  odjištění také na pravé straně. Ten velký plast se napůl vycvakl když bylo opěradlo sklopené  a někdo chytrý tam zasouval něco dlouhého a zezadu ho napůl vycvakl. Je to O3 liftback 2018. Moc by mi to pomohlo. Když by se povedlo sehnat nákres kde jsou úchytky a tak. Tak by to bylo super 😊

Děkuju předem všem.

Odkaz ke komentáři

Chci ti moc poděkovat.

Konečně jsem pochopil jak je to celé udělané. Potřeboval jsem srovnat pás který byl přetočený tak jsem v té horní části povolil šroubek a pak horko těžko rozpojil to místo kde  je do sebe zacvaklá horní a dolní část. Pak jsem zabral a napůl jsem odcvakl i tu spodní část. Jenže jsem zjistil že se mi na té spodní části poškodila pružná sponka na pravé straně tím pádem plast nedoléhá. Tak to musím rozebrat zase. Nemohl by jsi mi poradit fígl jak ty dva plasty spojit abych je nenatáhl a nějak nepoškodil, když je budu rozebírat a zase dávat do hromady? Když je spojím dole tak zase nejde zasunout vršek. Ty packy nahoře  jsou moc dlouhé.  Jo a ten problém na zadním pravém opěráku je v tom že nahoře jak se odjišťuje opěrák je takový plast ve tvaru čtverce ten je právě na zadní straně vycvaklý a skřížený ve kterém je páčka na uvolnění opěráku a vylézá z něj ten čudlík s červenou barvou když je opěrák uvolněný. Potřebuji poradit jak ten čtverhranný plast demontovat a spět namontovat a nepoškodit😊😉

Děkuju moc

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...