Přejít na obsah

škoda octavia 2 2.0 tdi 103kw bez pdf mám problém se startama


Doporučené příspěvky

Zdravím na oktavce mám problém se startama. Startuje úplně bez problémů,ale jednou za čas když stojí přes noc a déle tak prostě jen točí a nechytne. Můžu to zkoušet několikrát po sobě a nic. Když striknu startovací sprej do sani, tak to chytne a pak zas pár dní bez problémů.. napadá vás čím to může být?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
V 11. 1. 2020 at 10:24, Patahell napsal:

Zdravím na oktavce mám problém se startama. Startuje úplně bez problémů,ale jednou za čas když stojí přes noc a déle tak prostě jen točí a nechytne. Můžu to zkoušet několikrát po sobě a nic. Když striknu startovací sprej do sani, tak to chytne a pak zas pár dní bez problémů.. napadá vás čím to může být?

 

V 11. 1. 2020 at 16:09, Patahell napsal:

Díky podívám se a nějaká další věc co by to mohla být 

Dobrý den,mám úplně ten samý problém,jen s drobnou změnou → jak se mi totiž stane tato věc,tak zkouším startovat vícekrát (samožřejmě,že se objeví kontrolka "olejničky" na displeji) a motor posléze těžko,ale přece naskočí 😞 Byl vyměněm akumulátor,palivový filtr a nakonec i startér,ten byl již unavený.Ale i tak problém zůstal.Po radě od Košina Vám tento problém zmizel??? Děkuji za info K.B.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...