Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi III FL, 2,0 TDI 110 kW 4x4


Doporučené příspěvky

Prodávám vůz Škoda Octavia Combi III FL, 2,0 TDI 110 kW 4x4 ve velmi dobré výbavě (FullLED světla, tempomat, KESSY, automatická klimatizace, vyhřívané sedačky, čelní sklo i volant, ambientní osvětlení, SmartLink, tažné zařízení...). Důvod prodeje: pravidelná dvouletá obměna vozového parku ve firmě. Auto je naprosto v pořádku. Kilometry jsou doložitelné, autorizovaný servis samozřejmostí. Auto bylo ježděné především po dálnici. Spotřeba se dlouhodobě pohybuje kolem 5,6 l/100km. K vozu dám kompletní dokumentaci a přidám sadu letních i zimních koberců, sadu letních i zimních pneumatik a sadu sportovních pedálů. 

Cena: 380 000 Kč s DPH (možnost odpočtu DPH)
Rok výroby: 3/2017
Tachometr: 114 500 km
Palivo: nafta
Objem: 1 968 ccm
Výkon: 110 kW (150 koní)
Převodovka: manuální (6 stupňová)

Servisní knížka: ano
Země původu: Česká republika
Barva: černá metalíza

 

IMG_8406.jpeg

IMG_8408.jpeg

IMG_8409.jpeg

IMG_8410.jpeg

IMG_8411.jpeg

IMG_8415.jpeg

IMG_8427.jpeg

IMG_8430.jpeg

 

IMG_8417.jpeg

IMG_8422.jpeg

IMG_8420.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...