Přejít na obsah

Molík


Doporučené příspěvky

Mam jeden dotaz pro ty znalejsi : kdyz pribrzdim volant se mi pohne do prava mirne, pokud bychom to brali jako na lodi kormidlo,otoci se tak o 5-7 stupnu do prava. pricemz auto do strany netahne jede porad rovne.

 

Co je blbe na co se podivat, pred 2 tydny sem delal geosku a nastaveni podvozku a vse bylo ok. vymenovaly se komplet vsecky silentbloky.

Odkaz ke komentáři

JJ Mirku mas naprostou pravdu, nedokazu si predstavit ze bych musel poslouchat doma ze vyhazuju prachy oknem a ze je to ztrata casu .)jo v tomdle je to k nezaplaceni .) kazdopadne diky za pokec na srazu .)hlavne doufam ze se ti podari vsecky kabaly repraky, subwofery, zesilovace, vyhybky a nevim co jeste spojit co nejrychleji dohromady .)jsem totiz fakt zvedav jak tadle " atomova soustava " budu davat grady jak se to ohuli :) to uz pak budes moct ji na tu soutez v hlasitosti (EMMA nebo jak se tomu rika) :lol:

Odkaz ke komentáři

Janek250, diky tak snad se nekdy dostanu na top ohodnoceni ale to bude jetse dlouha cesta .)

 

 

Jinak uz sem dnes vyresil ten problem s cukanim volantu, cumel jsem jak pecka teda, na pravem ramenu totalne prasknul jeden silentblok, uplne se vyklalala ta ocelova trubicka v tom silebloku, pravdepodobne vada materialu, jelikoz byl na aute cca 3 tydny a davany byl jako novy. Kazdopadne sem rad ze je vse vyreseno:)

Odkaz ke komentáři

Trosku mimo automobilove tema, ale pro milovniky kynologie tady predstavim co mi hlida na zahrade auticka :-)jelikoz nikdo neni rad sam poridil sem svemu starsimu pejsanovi kocandu na hrani aby se necitil sam.) jedna se o kavkazské ovcaky :-)a ten velky se mnou pravidelne jezdi v aute a jsou mu vyhrazeny zadni sedacky, proto na nich mam takove nevzhledne potahy ale jinak se to neda .)staci ze uz svou hlavou total zasral svetlou stropnici :)

post-426-1249910837_thumb.jpg

post-426-1249910882_thumb.jpg

post-426-1249910915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak dnes probehly dve dalsi upravy .)

 

1.) byla vymena puku od powerflexu za TTckove, bohuzel sem natrefil na stary typ, takze se mi vydrely ven. Zvolil sem TT puky pro jejich snadnejsi montaz. Pocitove bych rekl ze jsou na tom podobně jako powerflexy, tudiz nijak neomezuji komfort a zaroven zlepsuji kontakt auto s vozovkou.

 

 

2.)Druha vec jiste nasere mistni ekology a to ze sme vyrizli kat, a misto nej prisla pouze trubka o stejnem prumeru jako origo vedeni vyfuku, hezky se to navarilo a vypada to mnohem lip nez zarezly kat.

 

Prvni projizdka bez katu byla usmevna, jelikoz sem pocital ze se asi bude vyfuk cistit, takze sem zamerne jel pres mesto pomalu abych to procistil za mestem. bohuzel co cert nechtel, zazvonil telefon, ja se zakecal zapomel, a rozjel se rychleji ze semaforu ...zbytek se muzete domyslet, dotycnym co v tom mraku museli chvili vydrzet se moc omlouvam :) Po cca 20 km a dukladnem procisteni musim konstatovat ze katalyzator po 200tis.km asi uz svoji funkci neplni, jelikoz nepoznam cuchem rozdil mezi vuni vyfukovych plynu s a bez katu. Auto se vsak chova jako utrzene ze retezu, daleko lepe jde za plynem a od 3000 otacek se vesele vytaci az k cervenemu poli. Dle meho subjektivniho nazoru ozilo az sem se toho parkrat sam lekl. Jako bonus sem dostal piskani turba, ktere jde samo vice slyset , ale me se ten zvuk libi a kdyby si turbo jeste pri prerazeni odfouklo vubec by mi to nevadilo :)ale to asi nejde na rope :)

 

Stary kat sem si pro jistotu uschoval, kdyby byly nejake problemy v budoucnu.

 

P.S : pristi tyden se chystam na preoblozeni lamely necim ostrejsim a novy pritlacak :)

Upraveno uživatelem Hoblik
Odkaz ke komentáři

Takze s Veruskou jsme se predevcirem rozhodli ze si udelame maly vylet, tak jsme se vcera sebrali a vydali se na Mimonské války :-)

 

Akcicka slusna, naposledy sem ji navstivil v roce 2007. V soucasnosti je tam mnohem vice atrakci ktere muzete zkouset, ale celkove pro prumerneho uzivatele jako jsem ja, ktery cumi zasadne jenom na sprinty a na profi upravene auticka tam nebyla nic extra noveho az na jednu vec.

 

Nikdy jsem se se svyma minulyma autama neodvazil na start sprintu, az dneska me Verusha nakopla, a tak sme to sli zkusit .)nase startovaci vaha se pohybovala nekde na urovni 1600kg, a soucasny vykon auta je nekde na urovni 165 koni .)zkusil jsem dve jizdy, behem prvni se mi klepaly kolena jak svina, ale nic sem neposral, a vsech 5 protivniku sem pojel ( byl sem stastny jak blecha, i kdyz beru ze asi nebyli nic moc), ve druhe jizde uz trema opadla, ale zase sem pekne zasral razeni z 1 na 2 :)takze sem akorat pojel nejakou dieslovou octavii a favorita oranzoveho .)takze nakonec 4 misto .)

 

Musim rict ze na jednu stranu to bude asi poradny zahul pro auto, ale asi to vyzkousim v budoucnu znova. Odhaduju realisticky ze prvni dobra jizda mohla byt nekde lehce pod 17 vterin :-) Ja vim strasna bida, ale na prvni jizdu bez absolutni pripravy se spolujezdkyni a s poradne nalozenym autem, to bylo pro me uspokojive.

 

Takze vyhlasuji valku stopkam a postupne se snad budu zlepsovat a dostat se k mete 15 vterin , prvni musculaturni fazi podstoupi auto snad v pristich 14 dnech a pak prijde na radu redukcni dietka a uvidime.

 

 

 

Jinak tady par fotecek.

post-426-1250964570_thumb.jpg

post-426-1250964585_thumb.jpg

post-426-1250964615_thumb.jpg

post-426-1250964629_thumb.jpg

post-426-1250964657_thumb.jpg

post-426-1250964670_thumb.jpg

post-426-1250964691_thumb.jpg

post-426-1250964840_thumb.jpg

post-426-1250964931_thumb.jpg

post-426-1250964954_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...