Přejít na obsah

Automatické sklápění zrcátek


Doporučené příspěvky

Kabelaz od myslim MR07 nebo 08 se nemusi menit, draty na sklapovani tam jsou, jinak jednotky musi byt s podporou sklapeni ... tusim ze to jde orientacne púoznat podle osazeni 16pin konektoru na jednotce, jestli ma vsechny (15) vyvody, pak to je high jednotka s podporou, jestli malo pak ne ... Zdejsi obornici me zajiste opravi/upresni ... D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

co vym tak urcite rj ve dverich budes muset menit... nedival jsem se sice na zapojeni ale melo by to jit...

Od Vasu mam zjisteno jak jsem psal... bez vymeny kabelaze to funguje urco MR 08 a MR 09... tam opravdu staci vymenit motorky a zrcatka...

 

max budes muset menit i kabelaz nebo nejakou dopinovat... Jestli nezapomenu kouknu do schemat... jaky mas modelovy rok??? FL...

 

Ahoj mam sice jiny auto (eos) rok 2008 vymenil jsem ted zrcatka a sklapeni neslo tak jsem vymenil i jednotku dveri a uz to sklapi levy zrcatko je i samostmivaci a tak se chci zeptat jestli to poslape nebo se musi neco dotahovat ? auto nema prostredni vnitrni samostmivaci a ani destovy senzor dekuji za radu

Odkaz ke komentáři

A) Použij hlavu a trošku logiky;)

B) Co použít tlačítko hledat :)

 

Ale odpovím ti, vnitřní zrcátko má svůj sensor a s tím je spojeno zatmavování vnějších, Světelný/světelný+děšťový sensor má vliv na stěrače a světla.

 

Takže běez vnitřního zrcátka ti zatmavování nepůjde.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest milko80

zdravim vas pani. prosim vas,mozete mi poradit s tym sklapanim,som uz zufaly. kupil som zrkadla so sklapanim z fl,idem to dat na pred fl octavku. moja rj u vodica je 1TO959701H na plaste je 1KO959793J spolujazdec 1TO959702H plast 1KO959732J kodovanie mam od vyrobcu 0000246 . zrkadla su 16pin ci ze asi full? zatmavenie mi nepojde,nemam interierove zrkadlo so zatmavovanim. ide mi skor o vyhlad,ale tiez o sklapanie. da sa to na tychto mojich jednotkach nakodovat? naozaj by som bol velmi vdacny za radu. dakujem velmi pekne

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravim, mam možnosť dostať sa k FL zrkadlam sklápacím s podsvietením, 9 drôtov a rad by som ich vymenil za pred FL. Mám MR2005 a o sklápanie mi prioritne nejde. Ak som správne pochopil, tak ak zapojím konektor do pôvodnej dvernej jednotky, tak sa bude zrkadlo správať ako povodne, čo by mi aj stačilo. Problémom však je že obe zrkadla majú svoju "stabilnú" polohu voči kĺbu a prichytenie o dvere posunutú dopredu cca o 90 stupňov.

Otázka:

dá sa táto poloha nejakým spôsobom posunúť do prirodzenej polohy, alebo je závislá na riadiacej jednotke a motorcekoch sklápania? Resp. Je možné ju posunúť stlačením pružiny v kĺbe zrkadla ? Ak áno ako?

Za ozrejmenie vopred vďaka.

 

J.

Odkaz ke komentáři

Vdaka za odpoved - a ta oprava sa da zrealizovat aj v domacich podmienkach? Treba rozobrat cele zrkadlo, vsetko odstrojit, dostat sa k tomu klbu a cele to len rozložiť, nastaviť spravnu polohu a zloziť? Robil to niekto (treba na tu strunu a segerku v klbe nejaky špeci-pripravok, aby sa neznicilo oplastovanie....) - ide mi len o to ci sa oplaca do toho pustat? Resp. je na to nejaky grif B)? Alebo to radsej nechat tak :wacko: ...a venovat sa konstruktivnejsim zalezitostiam :asie:

 

J.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...