Jump to content

RS Octavia 4 Combi - 2.0TDi | 4x4 | 147kW | DSG

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Tak kromě chyby senzoru venkovní teploty a možná tím způsobené zimy v autě (musím topit na MAX) se po 12xx km objevila chyba systému kontroly výfukových plynů.....

Takže budu dávat v brzké době na reklamaci.

Jinak přidávám fotku z focení na Strahově a dovolím si přidat odkaz na web, který tomu autu věnuji. Tak nějak tuším, že tam bude dost článků ohledně toho auta, protože je to celkem perlička 😄

www.4RS.cz

PS: díky psaní o základní výbavě jsem zjistil, že mám vyhřívané čelní sklo a otevírání pomocí máchání nohy pod kufrem... hehe 🙂

octavia4rs.jpg

Další problémy, které jsou spojené s vadným senzorem jsem popsal v tomto článku.

Ve stručnosti, při teplotě nad 35°C nefunguje vyhřívání skel a trysek ostřikovačů. Takže když mi v zimě ukazuje auto 38°C, tak je to celkem nebezpečný...

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• souhlas...mícháte jabka s hruškama. Straší navigace mají mapy o velikosti 6-10G. Jsou rozděleny na oblast Východ a Západ. Tyto mapy se nedají stáhnout z webu koncernu a vyžadují speciální postup přípravy SD karty. Novější navigace mají mapy volně k dispozici na webu koncernu dle VIN kódu vozu. Vyžadují ale origo kartu do navigace. A na jaké vlastně mapy? Do jaké navigace? Do té novější? Tam už taky není možné stáhnout mapy dle VIN free? Jestli ne tak to jsou fakt hovada 😞 Koupíš si auto za mega a po roce si musíš koupit nový mapy za 5 litrů?! Tvl! To už je fakt moc 😞
    • Původní dotaz/žádost tu byl na mapy, a tedy nikoliv vč. karty.
    • kodiaq píšeš tady totální nesmysly.... tady se bavíme o navigaci Amundsen v Octavii 2, superb 2, Yeti... ty píšeš o navigaci Amundsen v MQB platformě Octavia 3,Sup3, Kodiaq... naprosto odlišné systémy, pouze stejný název.. nejdřív bych si to nastudoval než nesmyslně radit
  • Create New...