Přejít na obsah

P.T.-ho Vivi


Doporučené příspěvky

No ne "uz zacina", ja uz o nej jednou prisel...

 

Pred 14 dny se mi pokusili Columba ukrast znovu, tentokrat se ale nedostali pres SunSafe... Nakonec oprava za necelych 7kKc, v Autokomplex Mencik. Dokonce jsem dostal 20% slevu na praci a 5% na dily, i kdyz netusim proc :)

Odkaz ke komentáři

Pojistku mam u CP na 1% spoluucast (prave kvuli navi a xenum), min 1000.

 

Prvni pojistna udalost - kradez navi - prosla v pohode. Nechal jsem vsechno zaridit servis, vysledna cena opravy cca 105.000 (navi + SunSafe okno + lak obou levych dveri + nova GPS antena + ...), tudiz ja jsem platil jen 1050 Kc :huh:

 

Tentokrat to odneslo jen okynko (nastipnute), tudiz vymena okna + tesnicich list celkem necelych 7kKc. Zatim poslana faktura a doklady na CP, uvidime vysledek.

Odkaz ke komentáři

A kdyz uz tady resime ty kradeze, par fotek z prvniho pripadu.

 

Pokusili se ukrast i svetla, ale neprosli pres zamek kapoty. Bohuzel za kapotu zarvali trochu vic nez bylo zdravo (a v servisu si toho bohuzel nevsimli), takze mam ted mirne ohnute vyztuze kapoty :huh:

post-72-1245804209_thumb.jpg

post-72-1245804223_thumb.jpg

post-72-1245804236_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jo a malem bych zapomnel - vcera jsem opet a zase musel volat Construct na nasilne odemknuti radicky... :smich:

 

Ten 3 System je snad proklety.. Jednou pretrzene lanko, ted zapadly aretacni kolik ci co :D A auto nepojizdne.. Jesteze byl vcera vsedni den a manik z Constructu dorazil okamzite a strelhbite..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Diky za pochvalu a za fotecku!

 

Musim zas neco doplnit, ale nejak nestiham :)

 

Jinak auti uz je opravene - sedak precalounili, parkovaci senzor prilepeny ;)

S vahou vzduchu nakonec nic nebylo - na diagnostice se uz jim to neukazalo, kdo vi co to bylo.

A blinkr mel spatnou objimku zarovky :)

 

Takze Vivinka uz je zase zdrava ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Polo si zatím nechávám. V rámci rodinného autoparku půjde pryč SII, pokud ho tedy někdo koupí. 🙈 Dnes proběhl servis ve 115 tis.km. Olej, filtr, brzdovka, doplnění AC a výměna levého skla zrcátka, které se odlepilo (origo sklo 1600 😞). Na jaře jsem dal nové letní gumy Sebring Summer 3 (najeto nějakých 1500 km), takže to hezky a potichu sviští. Letos budu muset ještě udělat zadní silentbloky přední nápravy - klasická nemoc podvozku PQ21 (FI, FII, FIII), už jsou natržené, v zimě dost nechutně vrzaly. Asi to udělám v srpnu, podle toho jak budou kačky. Jinak to jezdí hezky, když jede člověk klobouka po dědinkách, tak to jede pod 5l, v tempu na dálnici pod 8l. A pořád mě baví, když potočím dvojku do omezovače 😄 Tenhle motor se VW fakt povedl. Při další výměně oleje možná nechám udělat dekarbonizaci.
    • Ahoj, ve Slovinsku mi někdo otevřel dveře šroubovákem. Dveře jdou normálně otevírat a zavírat. Mám havarijko, ale rád bych se vyhnul výměně celých dveří. Máte někdo zkušenost kdo by to dokázal opravit, ideálně autorizovaný servis.
×
×
  • Vytvořit...