Přejít na obsah

Z rolety na plato


Krtek

Doporučené příspěvky

Zdravim potreboval bych radu jak mate udelany plata misto rolety v kufru.Potrebuju aby me to plato udrzelo 2 zesiky kazdou radu uvitam jak zadelat do kufru a fota se tez budou hodit!!! :(

A to plato potřebuješ vyndavat, Bych řekl že tady maj všichni zesíky v kombi schovaný spíš v podlaze dvojitej kde nepřekážej než si tam udělat plato který nejde vyndat...

Odkaz ke komentáři
Hledej na netu, mas tam zeleneho kombika Mojito (zda se my ze je negde z Moravi) a ten to ma dost dobre vyreseno. Ja zadne foto nemam ale dukladne jsem to prohlidl na jednom z srazu a je to udelane dobre.

 

A co treba zesilovace namontovat na boku jak jsou ta ulozna mista?

 

Zdarec jj potreboval bych nejaky to jeho foto vim o jakou Oktu jde nesehnal jsem ani na nej kontakt :D Na boky to u me nejde na jednom mam kapacitor a na druhym hasicak

Odkaz ke komentáři
To vis ja nemam auto na vozeni veci!!!Ja si ho poridil proste ze se me libi!!! :D

Tak to pak jo. Ale myslím že udělat pevný plato bude dosti boj. Budeš muset udělat zespodu nějakou konstrukci dle mě aby to uneslo desku se zesilovačema...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
Tak to pak jo. Ale myslím že udělat pevný plato bude dosti boj. Budeš muset udělat zespodu nějakou konstrukci dle mě aby to uneslo desku se zesilovačema...

 

Prave a to me zatim nenapadlo jak potreboval bych kontakt na toho co ma tu Mojito Octu ten ho tam ma pokud nekdo vite kontakt piste diky!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Ja nejsem truhlar :) :(

Není to o tom zda jsi truhlář nebo ne... Taky nejsem truhlář a snažím se... Buď vymyslet pár prkýnek nebo nějakou železnou kci z jeklíků... Vymyslet se toho dá mrak. Přemejšlej jak by se ti to líbilo, vem si metr a tužku a kresli si u toho... Za chvíli tomáš vymyšlený. A pak si to můžeš nechat vyrobit když nejsi truhlář... :blink:

Odkaz ke komentáři
Není to o tom zda jsi truhlář nebo ne... Taky nejsem truhlář a snažím se... Buď vymyslet pár prkýnek nebo nějakou železnou kci z jeklíků... Vymyslet se toho dá mrak. Přemejšlej jak by se ti to líbilo, vem si metr a tužku a kresli si u toho... Za chvíli tomáš vymyšlený. A pak si to můžeš nechat vyrobit když nejsi truhlář... :blink:

 

Diky no :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...