Přejít na obsah

Nesepne turbo


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Odkaz ke komentáři
V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Ahoj kluci odpojil jsem váhu vzduchu a jezdil s tím celý den, nic se neděje žádná změna motor jede bez turba a startuje stejně jak jsem popisoval,

V 1. 1. 2023 at 20:11, rufik133 napsal:

Uvažuji o výměne tlumičů a per na svojí Octavii combi 1 4*4 1,9 tdi pd, nevím co za značku děkuji za rady a odkazy na dobrou koupi a ještě jakou značku horního uložení i s ložiskem právě kvůli tomu uložení budu dělat celý proces vlastně nejenom kvůli tomu ale i tak moc děkuji Martin 

 

V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

 

V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

 

Odkaz ke komentáři
V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Ahoj kluci, takže jsme zdárně vyměnily rozvody, víko ventilů a EGR ventil, vyčistily sání, vyměnily všechny podtlakové hadičky, zkontrolovali jsme baňku na regulaci turba a všechno v pořádku, tyčinka od baňky se hýbe úplně v pohodě, už nevím po čem jít a vidím že vy taky ne, škoda i tak děkuji Martin 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...