Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jero

"Japonská žába"

Recommended Posts

Zdravíčko .

Jelikož Modrá Cívka , která tady má taky téma ,šla do světa , představuji Vám další japonský kousek z mé garáže .

Tentokrá se jedná o slabší verzi bez V-tecu ,ale i přesto jsem se rozhodl ,že si zaslouží trošku pozornosti .)

Je to :

Honda Civic 1.4iS narozena koncem roku 1995,najeto má 55 000km takže má ještě hodně před sebou .) ,Výkon cca 66kw - 90kobylek .

zatím téma nechám otevřené ,ale nebojte , nějaké info , foto či video , již brzy ;)

post-863-1281439717_thumb.jpg

post-863-1281439736_thumb.jpg

taky jsem měl jen 1,3 5gen. nebylo to špatný auto,jen trochu malý.....a do rodiny těžko použitelníý jako hlavní auto

taky jsem měl jen 1,3 5gen. nebylo to špatný auto,jen trochu malý.....a do rodiny těžko použitelníý jako hlavní auto

No já měl 1.6 ESI 5g vajíčko , pak 5g ESi sedan a zároven jsme měli todle . Porzatím to stačí ;) ,ale Octáva byla parádní , tu jsem prodávat neměl :D

Hoj ;) Jak je chlape? Už se to zlepšilo?

Nahoď fotos novýho autí :D

Hoj ;) Jak je chlape? Už se to zlepšilo?

Nahoď fotos novýho autí ;)

Čaues :D Naštěstí je to už vpohodě , moc jsem tomu nevěřil ,ale zadařilo se ;) Tak snad už to vydrží :D

Fotky hodím hned v podvečer ,ted u sebe nic nemám a musím ještě něco málo nafotit :) ;)

jj, tak hlavně že už to máš za sebou a teď už bude jen líp ;) mrkni do sekce vejš, co jsem pořídil já :D

jj, tak hlavně že už to máš za sebou a teď už bude jen líp ;) mrkni do sekce vejš, co jsem pořídil já ;)

GT paráda :) ;) a ted už si jen hrát a dsáhnout Deutsche decenty stylu :D :D stunna.jpg

na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. ;) ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. :D ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

Těším se na výsledek ;)

Jinač jsem si před chvíli dovezl "lip" lízátko pod nárazník tak snad ho tam ještě dnes hodím at je na fotkách kočena :D ;)

no, jsem zvědavej co to je za kočku ;) tak šup šup s fotkama :D

no, jsem zvědavej co to je za kočku :D tak šup šup s fotkama :)

Zatím úplně obyčejná ;) , chystám jen pár úprav ,něco malinkýho už jsem udělal , hlavně motor dostane doping a doufám,že se mi do konce roku povede naroubovat do tehle 1.4rky V-tec hlavu .

Tady zimní fotky co jsem rychle našel od Verush :D

A1174342.JPGA1174337.JPG

hmm, je to krasavice ;) co je všechno potřeba při přestavbě na VTEC?

hmm, je to krasavice :D co je všechno potřeba při přestavbě na VTEC?

Vtec hlavu , pár hadiček a kabelů a trochu času :D přestavba cca za 5 tisic:) Ten motor má najete 55 000 takže by to chtělo conejdřív ;)

Hondice jsou supr........mně by se líbil rodinný sedan Accord Type R 2,2vtec 156kW :palec:

:smich: Ten by se milíbil taky :smich: ,ale bohužel momentálně není nikde přístupný co se týče ok stavu a ceny :smich: ,ale jinač už jsem v něm jel a je to ,, nezapomenutelné .) :)

Tak tady pár slíbených fotek . Jsou jen garážová obyč kompaktem až pojedu někam do terénu a na kolech :) udělám lepší :P

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-863-1281427640_thumb.jpg

post-863-1281427681_thumb.jpg

post-863-1281427695_thumb.jpg

post-863-1281427712_thumb.jpg

post-863-1281427725_thumb.jpg

Děkuju :)

No já jsem si vždycky lízo přál a nikdy jsem nenarazil na něco přijatelného na cívky :P tadleta měla větší štěstí .) :)

Jen mám strach kde to kdo urve :P

Tak cíva je koza ,ale zase ty naše nerovnosti a některe zlomy na cestach jsou nanic, ja uz musim ted davat pozor jak vjizdim nebo vyjizdim do garaze :) ... CHtekl jsem snizovat,ale nevim nevim . Stelovak by byl super ,ale porad si s tim hrat by se mi nechtelo ..

Dve auta :)jedno na srazy a zabavu, druhe na praci, pokud chces mit dokonale auticko :)jinac to resit nejde :(porad to bude kompromis a pak to nikdo neoceni :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...