Přejít na obsah

"Japonská žába"


Doporučené příspěvky

Zdravíčko .

 

Jelikož Modrá Cívka , která tady má taky téma ,šla do světa , představuji Vám další japonský kousek z mé garáže .

Tentokrá se jedná o slabší verzi bez V-tecu ,ale i přesto jsem se rozhodl ,že si zaslouží trošku pozornosti .)

Je to :

Honda Civic 1.4iS narozena koncem roku 1995,najeto má 55 000km takže má ještě hodně před sebou .) ,Výkon cca 66kw - 90kobylek .

 

zatím téma nechám otevřené ,ale nebojte , nějaké info , foto či video , již brzy ;)

post-863-1281439717_thumb.jpg

post-863-1281439736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
taky jsem měl jen 1,3 5gen. nebylo to špatný auto,jen trochu malý.....a do rodiny těžko použitelníý jako hlavní auto

No já měl 1.6 ESI 5g vajíčko , pak 5g ESi sedan a zároven jsme měli todle . Porzatím to stačí ;) ,ale Octáva byla parádní , tu jsem prodávat neměl :D

Odkaz ke komentáři
Hoj ;) Jak je chlape? Už se to zlepšilo?

 

Nahoď fotos novýho autí ;)

Čaues :D Naštěstí je to už vpohodě , moc jsem tomu nevěřil ,ale zadařilo se ;) Tak snad už to vydrží :D

 

Fotky hodím hned v podvečer ,ted u sebe nic nemám a musím ještě něco málo nafotit :) ;)

Odkaz ke komentáři

na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. ;) ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

Odkaz ke komentáři
na zem půjde doufám co nevidět, komplet GO podvozku - všechny čepy, silentbloky, horní uložení tlumičů, stavítko.. :D ještě se musím dohodnout na úpravě motoru a během příštího roku asi introš.. a pak to bude celoživotní leštěnka na srazy :D

Těším se na výsledek ;)

Odkaz ke komentáři
no, jsem zvědavej co to je za kočku :D tak šup šup s fotkama :)

Zatím úplně obyčejná ;) , chystám jen pár úprav ,něco malinkýho už jsem udělal , hlavně motor dostane doping a doufám,že se mi do konce roku povede naroubovat do tehle 1.4rky V-tec hlavu .

Tady zimní fotky co jsem rychle našel od Verush :D

A1174342.JPGA1174337.JPG

Odkaz ke komentáři

Tak tady pár slíbených fotek . Jsou jen garážová obyč kompaktem až pojedu někam do terénu a na kolech :) udělám lepší :P

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-863-1281427640_thumb.jpg

post-863-1281427681_thumb.jpg

post-863-1281427695_thumb.jpg

post-863-1281427712_thumb.jpg

post-863-1281427725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...