Přejít na obsah

vittorio - il coche del presidento :)


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny skalní oktaviány. :) :D

 

Vitto nadává ale taky jsem to neměl zadarmo tu výměnu jednak srdeční záležitost o leona jsem se staral jako o sebe každej měsíc minimálně jednou vyluxovanej a dvakrát ručně mytej šampónem.

 

jinak srovnání:

 

brácha má v leonu:

půlku nádrže, plnou nádrž na ostřikovače, vevnitř čisto že by se tam dalo jíst

 

já v oktě:

dojezd dle maxidotu 20km u pumpy už jsem měl dojezd Okm ---> dotankováno 51 litrů :D

nádobka ostřikovačů suchá jak grand canyon vevnitř trošičku bordel :D :D

 

Neeee ale chápu že brácha nemá na auto tolik času co já a i tak mu tady předevšema moc DĚKUJU!!!!

 

já nejezdím měsíčně kolem 700km a brácha kolem 200 takže si myslím že je to korektní :)

 

nejvíc mi bude smutno po kolech a krásným zvuku z výfuku...

 

tady nějaký fota v čem si teda teď prezident vozí zadek :smich:

 

kopiep5250007.jpg

kopiep5250008.jpg

kopiep5250014.jpg

kopiep5250017.jpg

kopiep5250026.jpg

Odkaz ke komentáři

hajzloveeeee :D

 

vlastni brat prej :D

 

no tak nadrz byla prazdna protze se se akorat vratil od romaria z HK a jedina planovana cesta tenhle tyden byly Letnany zitra rano v pet :D to by vystacilo :D

 

Ostrikovace dosli pred cestou do HK , jelikoz Octa nema dalnicni znamku (vojta zapomnel pripomenout :D ) tak sem jel rychle aby me na pumpe ty hajzlici nevideli :D

 

No jinak na auto se nemel cas ted no, proste me vozi obcas do prace a jinak na hokeje...

 

Takze bratre uzij si ho a ja te na jare dohonim RSem snad :D Leon pujde holt do sveta z mu bude taky deset :D

 

Jinak sem dostal auto ktery ma 9 letech najeto 62 000 :D Prvni majitel, serviska :D

 

Ale kdybyste videli ty reci, prej nech mi tam Alpinu s propojenim na iPod a nech mi tam tohle a tamhleto :D a to sem jeste ty radia prepojoval v jedenact v noci vcera u nas :D

 

No bylo to zajimave ale bratrik holt pokracuje v mych stoipach ktere vedly na 3 roky do Bolky takze se neda nic dealt :smich:

 

Petr81 - pane kolego vypada to se mnou blede... :(

 

P2M - kola s emenit nebudou :) leda az se bude leonid prodavat :) jo jinak to zere 11 a nema to zadnej palubni PC, na maxidot zapomente :D takze du shanet kdo mi ho tam dodela :D tohle je bes, ze je venku vedro poznam i ez teplomeru kdyz nemam klimu a varim se...jede to na folie jak to hned bude mozny

 

Jo bratre - nedele detenice s rodicema co ty na to, mam nejakou pozvanku a to uz budu doma snad :D

Odkaz ke komentáři

no vztah mame v pohdoe a hlavne obe auta jsou taty :smich:

 

mame je na vypujcku ale upravy a provozy a vsecho si calujem, jsou to totiz byvaly auta taty a mamy ale prodat je nechteli :) tak co s nimi :D

 

my bysme si mohli otevrit bazar pomalu :D kazdy krom segry ma auto vlastne a to paty je u dedy :) no sileny :D

 

ale na jare prijde redukce o jedno :D

Odkaz ke komentáři
hajzloveeeee :D

 

P2M - kola s emenit nebudou :D leda az se bude leonid prodavat :D jo jinak to zere 11 a nema to zadnej palubni PC, na maxidot zapomente :D takze du shanet kdo mi ho tam dodela :smich: tohle je bes, ze je venku vedro poznam i ez teplomeru kdyz nemam klimu a varim se...jede to na folie jak to hned bude mozny

 

Hele to snad radši do toho domrvit u Martina tu klimu, ne? :) Honit si nad maxikem v 30° asi nebude ono :D :)

Odkaz ke komentáři

ja do toho nechci moc investovat jelikoz na jare chci OII abych mohl byt zase prezident :smich: takze dam folie zadarmo od znamyho a mozna PC ale uvidime, nejlepsi je ze ma aspon jeden vystrelovak :D

 

a tohle je nejtarsi tak pujde no :D a bracha si na nej da tomassony a bude spokojenej :D

 

jinak co nevidet budou ty recara na prodej kdyby jako nekdo chtel :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...