Přejít na obsah

Uprava AEE?


jajiN

Doporučené příspěvky

Zdravim vas :D Mam tu nasi slavnou 55kw 1,6ku a rozhodl jsem se ji trosku popohnat. A hodilo by se mi par rad od Vas, na oplatku Vam sem hodim info jak to slo + nejaketo foto. Takze co se tyce motoru, ma zatim chip od CIMBU. A tedka pres zimu planuju nerezove sportovni svody, dynamizer (rezonator), zvetsit prumer vyfuku, vycistit skrtici klapku, ostrou vacku, svicky (poradte, brisk nebo NGK?), lepsi sani, nez to co tam mam tedka :/ Pam jeste mozna rizene vstrikovani paliva (nasel jsem to na netu vcera, nyni hledam nekoho kdo to ma a mohl by mi rict jaky to ma ucinek a jak to fakci), no a aby to vse spolu dobre fungovalo tak upravit řj a nejaky ten chip pokud to bude mozne :D Jsem zvedav na kolik KW se s tim da dostat :) Pokud by nekdo mel jeste nejaky typ, jak zvysit vykon (krome nitra :P ) tak sem napiste prosim B)

Odkaz ke komentáři

nechapu proc zakladat novy tema, kdyz uz tady jedno takovy je....

 

k tomu zvetsovani prumeru vyfuku. das tam proste jenom rouru s vetsim prumerem nebo ti to nekdo bude pocitat? pokud to nebude primo nejaky dil od firmy, ktera to ma spocitany, tak bych to tam nedaval. delka a prumer vyfuku ovlivnuje vyplachovani motoru, takze s tim trochu opatrne...

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...